Serwis sprzętu kosmetycznego Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie całej Polski
Loading...

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego w celu ustalenia szczegółów. Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy sprzęt kosmetyczny - lasery IPL, wszelkie urządzenia stosowane przy zabiegach kosmetycznych. Dysponujemy kompleksową wiedzą na temat elektroniki, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć najtrudniejsze z wyzwań. 

Bardzo ważna uwaga - nie ma łatwych i tanich rozwiązań w przypadku napraw profesjonalnego sprzętu kosmetycznego. Do każdej naprawy podchodzimy w warunkach braku dokumentacji technicznej, której chińscy producenci zwyczajnie nie udostępniają - a niekiedy fabryki, które stworzyły dany sprzęt - już nie istnieją. Podobnie jest w wielu przypadkach z polskimi dystrybutorami sprzętu kosmetycznego - których dawno nie ma już na rynku. 

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego przeglądu i konserwacji sprzętu. Nie ma on dla nas praktycznie żadnych tajemnic. Jeżeli istnieje taka potrzeba - sprowadzamy nietypowe elementy z zagranicy. Jeżeli dokonujemy naprawy - staramy się wstawiać podzespoły wysokiej klasy, staramy się dążyć do takiego rozwiązania problemu, aby usterka nie powracała. 

Nowy sprzęt czy naprawa starego?

Jeżeli stoisz przed dylemtatem - co zrobić, zakupić nowy sprzęt, w leasingu, na kredyt, za gotówkę - lub też naprawiać stary - odpowiadamy. NAPRAWIAĆ! Naprawiony przez nas sprzęt przejdzie kompletny przegląd, wszystkie jego słabe ogniwa zostaną wyeleminowane. W efekcie otrzymasz kompleksowo naprawione urządzenie, które zostanie poprawione w zakresie bezawaryjności względem tego co wypuściła chińska fabryka. Posiadamy ogromne zaplecze techniczne oraz najwyższej klasy specjalistów, dzięki czemu możemy zapewnić bardzo wysoki poziom usługi.

Ile kosztuje naprawa sprzętu kosmetycznego?

Koszt naprawy sprzętu kosmetycznego - wraz z kompletnym jego przeglądem jest zawsze znacznie tańszy niż zakup nowego sprzętu. Bardzo prosimy nie odnosić cen naszych usług do kwot związanych z zakupem zużytego już sprzętu z drugiej ręki, jak również prosimy nie porównywać naszych usług do napraw wykonywanych przez "fachowców" na telefon, którzy dotychczas ze średnim skutkiem naprawiali pralki i przerzucili się na sprzęt kosmetyczny. Jesteśmy specjalistycznym zakładem - również o charakterze badawczo-naukowym i do każdego problemu technicznego podchodzimy jak do wyzwania. Naprawa sprzętu w naszym wykonaniu może wynosić - zależnie od stopnia komplikacji od 10 do 30% wartości sprzętu nowego. Nikiedy wyceny napraw mogą wychodzić poniżej lub powyżej tego przedziału. W zamian otrzymujesz od nas urządzenie doprowadzone do bardzo dobrego stanu technicznego. Wszystkie usterki zostają usuwane - a co najważniejsze - wyszukane zostają przyczyny danej awarii. Przykładowo - jeżeli chińscy producenci zastosowali połączenia wykonane przy pomocy napylanego węgla na taśmę z tworzywa - które to połączenie uszkadza się z czasem - możesz mieć pewność, że zastosujemy w tym miejscu całkowicie inne rozwiązanie.  

Wynik naszej pracy

Otrzymasz urzadzenie odnowione, z wyjawionymi błedami fabryki, w wyniku których doszło do awarii. Prawdopodobieństwo wystąpienia analogicznej usterki spada wtedy do minimum. Odnowiony sprzęt będzie działał jak nowy - a uwzględnienie błędów konstrukcyjnych zminimalizuje szansę powtórego wystąpienia usterki. 

Serwis - naprawa laserów kosmetycznych IPL

Serwisujemy lasery kosmetyczne. To, co odróżnia nas od innych serwisów to kompletna wiedza na temat elektroniki - dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się napraw trudnych i bardzo trudnych -...

Kliknij - zobacz więcej

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).