Serwis sprzętu kosmetycznego

Serwisujemy sprzęt kosmetyczny - lasery IPL, wszelkie urządzenia stosowane przy zabiegach kosmetycznych. Dysponujemy kompleksową wiedzą na temat elektroniki, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć najtrudniejsze z wyzwań. 

Bardzo ważna uwaga - nie ma łatwych i tanich rozwiązań w przypadku napraw profesjonalnego sprzętu kosmetycznego. Do każdej naprawy podchodzimy w warunkach braku dokumentacji technicznej, której chińscy producenci zwyczajnie nie udostępniają - a niekiedy fabryki, które stworzyły dany sprzęt - już nie istnieją. Podobnie jest w wielu przypadkach z polskimi dystrybutorami sprzętu kosmetycznego - których dawno nie ma już na rynku. 

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego przeglądu i konserwacji sprzętu. Nie ma on dla nas praktycznie żadnych tajemnic. Jeżeli istnieje taka potrzeba - sprowadzamy nietypowe elementy z zagranicy. Jeżeli dokonujemy naprawy - staramy się wstawiać podzespoły wysokiej klasy, staramy się dążyć do takiego rozwiązania problemu, aby usterka nie powracała. 

Nowy sprzęt czy naprawa starego?

Jeżeli stoisz przed dylematem - co zrobić, zakupić nowy sprzęt, w leasingu, na kredyt, za gotówkę - lub też naprawiać stary - odpowiadamy. NAPRAWIAĆ! Naprawiony przez nas sprzęt przejdzie kompletny przegląd, wszystkie jego słabe ogniwa zostaną wyeliminowane. W efekcie otrzymasz kompleksowo naprawione urządzenie, które zostanie poprawione w zakresie bezawaryjności względem tego co wypuściła chińska fabryka. Posiadamy ogromne zaplecze techniczne oraz najwyższej klasy specjalistów, dzięki czemu możemy zapewnić bardzo wysoki poziom usługi.

Ile kosztuje naprawa sprzętu kosmetycznego?

Koszt naprawy sprzętu kosmetycznego - wraz z kompletnym jego przeglądem jest zawsze znacznie tańszy niż zakup nowego sprzętu. Bardzo prosimy nie odnosić cen naszych usług do kwot związanych z zakupem zużytego już sprzętu z drugiej ręki, jak również prosimy nie porównywać naszych usług do napraw wykonywanych przez "fachowców" na telefon, którzy dotychczas ze średnim skutkiem naprawiali pralki i przerzucili się na sprzęt kosmetyczny. Jesteśmy specjalistycznym zakładem - również o charakterze badawczo-naukowym i do każdego problemu technicznego podchodzimy jak do wyzwania. Naprawa sprzętu w naszym wykonaniu może wynosić - zależnie od stopnia komplikacji od 10 do 30% wartości sprzętu nowego. Niekiedy wyceny napraw mogą wychodzić poniżej lub powyżej tego przedziału. W zamian otrzymujesz od nas urządzenie doprowadzone do bardzo dobrego stanu technicznego. Wszystkie usterki zostają usuwane - a co najważniejsze - wyszukane zostają przyczyny danej awarii. Przykładowo - jeżeli chińscy producenci zastosowali połączenia wykonane przy pomocy napylanego węgla na taśmę z tworzywa - które to połączenie uszkadza się z czasem - możesz mieć pewność, że zastosujemy w tym miejscu całkowicie inne rozwiązanie.  

Wynik naszej pracy

Otrzymasz urządzenie odnowione, z wyjawionymi błędami fabryki, w wyniku których doszło do awarii. Prawdopodobieństwo wystąpienia analogicznej usterki spada wtedy do minimum. Odnowiony sprzęt będzie działał jak nowy - a uwzględnienie błędów konstrukcyjnych zminimalizuje szansę powtórnego wystąpienia usterki. 

Serwis sprzętu kosmetycznego

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6
Serwisujemy lasery kosmetyczne. To, co odróżnia nas od innych serwisów to kompletna wiedza na temat elektroniki - dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się napraw trudnych i bardzo trudnych…

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny