Serwis Zebra IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 


Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

INFORMACJA O CHWILOWYM WSTRZYMANIU USŁUG SERWISOWYCH DRUKAREK

UWAGA!!! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH USŁUGI SERWISOWE DRUKAREK, SKANERÓW ORAZ KSEROKOPIAREK ZOSTAŁY CHWILOWO ZAWIESZONE! 

Serwis Zebra

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem urządzeń biurowych i drukujących marki Zebra. Serwisujemy uszkodzenia mechaniczne i podzespoły elektroniczne, a także wymieniamy zużte komponenty. Podejmujemy się regularnych konserwacji urządzeń w przedsiębiorstwach, oferujemy możliwośc podpisania umowy serwisowej, a także realizujemy naprawy wysyłkowe. Usuniemy każdą, napotkaną usterkę!

 

serwis zebra

Naprawa sprzętu drukującego Zebra w Warszawie

Nawet najwyższej jakości sprzęt drukujący nie daje 100% pewności w działaniu, zwłaszcza jeśli poddawane jest ciągłej pracy. Dlatego tak ważna jest okresowa konserwacja urządzenia, a także szybka reakcja w razie usterki, gdyż nawet najdrobniejsza z nich może skutecznie zatrzymać wykonywanie powierzonych zadań. Wiemy, że nowoczesne przedsiębiorstwa, nie mogą pozwolić sobie na przestoje w działaniu dlatego też, jako serwis pogwarancyjny oferujemy Ci skuteczną naprawę.

Uszkodzona głowica czy pasek napędowy to najcześciej występujące usterki w drukarkach marki Zebra, a także innych producentów. Do wymiany mogą być również gumowe wałki, płyta elektroniki, panel sterowania, obudowa, czujnik mediów i inne.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami lub wizyty w jednym z punktów serwisowych w Warszawie, gdzie otrzymają Państwo niezobowiązującą, szacunkową kwotę wykonania naprawy. Dopiero po podjęciu decyzji o skorzystaniu z usług naszego serwisu, oddajemy sprzęt do technika, który wykonuje kompleksową bezpłatną diagnostykę urządzenia, sprawdza dostępność potrzebnych podzespołów, a także określa szacunkowy czas naprawy i ostateczną kwotę do opłacenia.

Konserwacja drukarek

Regularna konserwacja sprzętu drukującego pozwala na zwiększenie jego żywotności, a także zmniejszenie ryzyka poważniejszych napraw. Doświadczenie, a także wiedza naszych techników przekładają się skuteczność napraw. Dla średnich i dużych przedsiębiorstw oferujemy umowy serwisowe, w które wchodzą przeprowadzane kilka razy do roku konserwacje, w ustalonym przez obie strony zakresie. Zadzwoń i spytaj o szczegóły.