Serwis Zebra Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...
INFORMACJA O CHWILOWYM WSTRZYMANIU USŁUG SERWISOWYCH DRUKAREK

UWAGA!!! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH USŁUGI SERWISOWE DRUKAREK, SKANERÓW ORAZ KSEROKOPIAREK ZOSTAŁY CHWILOWO ZAWIESZONE! 

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego w celu ustalenia szczegółów. Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Usługa darmowego odbioru sprzętu przez kuriera dotyczy przesyłek o wymiarach maksymalnie 60cm x 50cm x 50cm  / 25kg.

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Zajmujemy się profesjonalnym serwisem urządzeń biurowych i drukujących marki Zebra. Serwisujemy uszkodzenia mechaniczne i podzespoły elektroniczne, a także wymieniamy zużte komponenty. Podejmujemy się regularnych konserwacji urządzeń w przedsiębiorstwach, oferujemy możliwośc podpisania umowy serwisowej, a także realizujemy naprawy wysyłkowe. Usuniemy każdą, napotkaną usterkę!

 

serwis zebra

Naprawa sprzętu drukującego Zebra w Warszawie

Nawet najwyższej jakości sprzęt drukujący nie daje 100% pewności w działaniu, zwłaszcza jeśli poddawane jest ciągłej pracy. Dlatego tak ważna jest okresowa konserwacja urządzenia, a także szybka reakcja w razie usterki, gdyż nawet najdrobniejsza z nich może skutecznie zatrzymać wykonywanie powierzonych zadań. Wiemy, że nowoczesne przedsiębiorstwa, nie mogą pozwolić sobie na przestoje w działaniu dlatego też, jako serwis pogwarancyjny oferujemy Ci skuteczną naprawę.

Uszkodzona głowica czy pasek napędowy to najcześciej występujące usterki w drukarkach marki Zebra, a także innych producentów. Do wymiany mogą być również gumowe wałki, płyta elektroniki, panel sterowania, obudowa, czujnik mediów i inne.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami lub wizyty w jednym z punktów serwisowych w Warszawie, gdzie otrzymają Państwo niezobowiązującą, szacunkową kwotę wykonania naprawy. Dopiero po podjęciu decyzji o skorzystaniu z usług naszego serwisu, oddajemy sprzęt do technika, który wykonuje kompleksową bezpłatną diagnostykę urządzenia, sprawdza dostępność potrzebnych podzespołów, a także określa szacunkowy czas naprawy i ostateczną kwotę do opłacenia.

Konserwacja drukarek

Regularna konserwacja sprzętu drukującego pozwala na zwiększenie jego żywotności, a także zmniejszenie ryzyka poważniejszych napraw. Doświadczenie, a także wiedza naszych techników przekładają się skuteczność napraw. Dla średnich i dużych przedsiębiorstw oferujemy umowy serwisowe, w które wchodzą przeprowadzane kilka razy do roku konserwacje, w ustalonym przez obie strony zakresie. Zadzwoń i spytaj o szczegóły.

 

 

 

 

 

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).