Serwis - naprawa skanerów IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 


Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

INFORMACJA O CHWILOWYM WSTRZYMANIU USŁUG SERWISOWYCH DRUKAREK

UWAGA!!! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH USŁUGI SERWISOWE DRUKAREK, SKANERÓW ORAZ KSEROKOPIAREK ZOSTAŁY CHWILOWO ZAWIESZONE! 

Serwis - naprawa skanerów

Serwisujemy skanery każdego typu i rodzaju, zarówno wielkoformatowe, jak i te przeznaczone do mniejszych pomieszczeń biurowych. Naprawiamy urządzenia wszystkich wiodących prodcentów, takich jak Canon, Epson, Panasonic, Toshiba, OK, Konica Minolta, Fujitsu, TechniColor, Xerox, Samsung, Brother, Olympus, Lexmark, HP, Plustek i wielu innych.

serwis naprawa skanerów

Naprawa skanera Iviter Serwis Warszawa

Niezależnie od tego czy posiadasz skaner ręczny, skaner kodów kreskowych, skaner światłowodowy, skaner bębnowy, skaner płaski czy skaner 3D w każdym z nich może wystąpić usterka związana z wadami fabrycznymi (już na procesie produkcji) czy elementami mechanicznymi i przesuwnymi, które podlegają zużyciu.

Konserwacja skanera Iviter Serwis Warszawa

Ze względu na mogące wytwarzać się mikroskopijne warstwy tlenku na podzespołach czy rdzy na układach zalecamy wykonywanie konserwacji skanera w naszym serwisie. Zajmujemy się demontażem obudowy, regulacją, czyszczeniem i smarowaniem elementów mechanicznych, czyszczeniem zewnętrznym, a także w razie potrzeby wymianą podzespołów, np. lampy. Konserwacja przekłada się bezpośrednio na unikanie przestojów i strat finansowych, a także (i przede wszystkim) utrzymanie urządzenia w odpowiednim stanie technicznym.

Skaner wielkoformatowy

Zajmujemy się serwisem skanerów wielkformatowych przeznaczonych do skanowania projektów, map, rysunków inżynierskich, planów i innych. Gwarantujemy naprawy uszkodzonego sprzętu, na miejscu u klienta (na terenie Warszawy i okolic). Odpowiednie kwalifikacje i ogromne doświadczenie zawodowe pozwalają nam na świadczene usług na najwyższym poziomie. Cechujemy się niezwykłą skutecznością, posiadamy dostęp do potrzebnych podzespołów, zajmujemy się odpowiednią konserwacją uregulowaną umową serwisową. Wszystko po to, by klient nie musiał się o nic martwić.

 

Kontakt

Każda ewentualna naprawa rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami lub osobistego w jednej z dwóch wybranych lokalizacji w Warszawie. Na podstawie przekazanych informacji, konsultanci dokonują wstępnej wyceny naprawy urządzenia.

Darmowa diagnostyka

Pozostawienie sprzętu w naszym serwisie wiąże się z bezpłatną diagnostyką urządzenia, a także określeniem kosztów naprawy, potrzebnych materiałów eksploatacyjnych oraz czasu realizacji. W przypadku wielkoformatowych skanerów nasi technicy dojeżdżają do klienta i na miejscu, po przeanalizowaniu usterki, podają szacunkowe koszty naprawy.

Akceptacja i naprawa

Po akceptacji kosztów przez klienta rozpoczynamy naprawę urządzenia.

Odbiór / wysyłka

Gdy sprzęt jest gotowy do odbioru przekazujemy taką informację klientowi.

Diagnostyka oraz naprawa skanera wielkoformatowego odbywa się i klienta.