Serwis - naprawa skanerów Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...
INFORMACJA O CHWILOWYM WSTRZYMANIU USŁUG SERWISOWYCH DRUKAREK

UWAGA!!! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH USŁUGI SERWISOWE DRUKAREK, SKANERÓW ORAZ KSEROKOPIAREK ZOSTAŁY CHWILOWO ZAWIESZONE! 

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego w celu ustalenia szczegółów. Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Usługa darmowego odbioru sprzętu przez kuriera dotyczy przesyłek o wymiarach maksymalnie 60cm x 50cm x 50cm  / 25kg.

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy skanery każdego typu i rodzaju, zarówno wielkoformatowe, jak i te przeznaczone do mniejszych pomieszczeń biurowych. Naprawiamy urządzenia wszystkich wiodących prodcentów, takich jak Canon, Epson, Panasonic, Toshiba, OK, Konica Minolta, Fujitsu, TechniColor, Xerox, Samsung, Brother, Olympus, Lexmark, HP, Plustek i wielu innych.

serwis naprawa skanerów

Naprawa skanera Iviter Serwis Warszawa

Niezależnie od tego czy posiadasz skaner ręczny, skaner kodów kreskowych, skaner światłowodowy, skaner bębnowy, skaner płaski czy skaner 3D w każdym z nich może wystąpić usterka związana z wadami fabrycznymi (już na procesie produkcji) czy elementami mechanicznymi i przesuwnymi, które podlegają zużyciu.

Konserwacja skanera Iviter Serwis Warszawa

Ze względu na mogące wytwarzać się mikroskopijne warstwy tlenku na podzespołach czy rdzy na układach zalecamy wykonywanie konserwacji skanera w naszym serwisie. Zajmujemy się demontażem obudowy, regulacją, czyszczeniem i smarowaniem elementów mechanicznych, czyszczeniem zewnętrznym, a także w razie potrzeby wymianą podzespołów, np. lampy. Konserwacja przekłada się bezpośrednio na unikanie przestojów i strat finansowych, a także (i przede wszystkim) utrzymanie urządzenia w odpowiednim stanie technicznym.

Skaner wielkoformatowy

Zajmujemy się serwisem skanerów wielkformatowych przeznaczonych do skanowania projektów, map, rysunków inżynierskich, planów i innych. Gwarantujemy naprawy uszkodzonego sprzętu, na miejscu u klienta (na terenie Warszawy i okolic). Odpowiednie kwalifikacje i ogromne doświadczenie zawodowe pozwalają nam na świadczene usług na najwyższym poziomie. Cechujemy się niezwykłą skutecznością, posiadamy dostęp do potrzebnych podzespołów, zajmujemy się odpowiednią konserwacją uregulowaną umową serwisową. Wszystko po to, by klient nie musiał się o nic martwić.

 

Kontakt

Każda ewentualna naprawa rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami lub osobistego w jednej z dwóch wybranych lokalizacji w Warszawie. Na podstawie przekazanych informacji, konsultanci dokonują wstępnej wyceny naprawy urządzenia.

Darmowa diagnostyka

Pozostawienie sprzętu w naszym serwisie wiąże się z bezpłatną diagnostyką urządzenia, a także określeniem kosztów naprawy, potrzebnych materiałów eksploatacyjnych oraz czasu realizacji. W przypadku wielkoformatowych skanerów nasi technicy dojeżdżają do klienta i na miejscu, po przeanalizowaniu usterki, podają szacunkowe koszty naprawy.

Akceptacja i naprawa

Po akceptacji kosztów przez klienta rozpoczynamy naprawę urządzenia.

Odbiór / wysyłka

Gdy sprzęt jest gotowy do odbioru przekazujemy taką informację klientowi.

Diagnostyka oraz naprawa skanera wielkoformatowego odbywa się i klienta.

 

 

 

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).