Serwis - naprawa kserokopiarek (xero) IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 


Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

INFORMACJA O CHWILOWYM WSTRZYMANIU USŁUG SERWISOWYCH DRUKAREK

UWAGA!!! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH USŁUGI SERWISOWE DRUKAREK, SKANERÓW ORAZ KSEROKOPIAREK ZOSTAŁY CHWILOWO ZAWIESZONE! 

Serwis - naprawa kserokopiarek (xero)

Serwisujemy wszystkie urządzenia typu xero, w tym kopiarki i kserokopiarki. Nasi technicy posiadają ogromną wiedzę na temat usterek występujących w urządzeniach kserokopiarek, a tysiące wykonanych napraw wypracowały bezbłędne wskazanie usterek. Posiadamy dostęp do szeregu oryginalnych podzespołów, a także części zamiennych. Jeśli masz problem z kserokopiarką zadzwoń do naszych konsultantów lub przyjdź do jednego z dwóch punktów zlokalizowanych w Warszawie i oddaj sprzęt na bezpłatną diagnostykę.

serwis kserokopiarek

Naprawa kserokopiarek Iviter Serwis Warszawa

Oferujemy serwis kserokopiarek takich producentów, jak Konica Minolta, Develop Ineo, Sharp, Olivettii, Panasonic, Xerox, Epson, Ricoh, Canon, Toshiba, Nashuatec i innych. Jako serwis pogwarancyjny zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, bezpłatną diagnostykę urządzenia, gwarancję na świadczone uslugi, a także bezpośredni dostęp do materiałów eksploatacyjnych, takich jak bębny czy pasy transferowe. Podczas serwisu kserokopiarki dokładnie sprawdzamy i w razie konieczności wymieniamy podzespoły mechaniczne i eksploatacyjne, wykonujemy testy działania urządzenia.

Zapewniamy stałą obsługę serwisową kserokopiarek wielofunkcyjnych, zajmując się ich regularnym przeglądem i konserwacją. Czyścimy wewnętrzne i zewnętrzne urządzenia, smarujemy elementy ruchome kserokopiarki, wykonujemy drobne naprawy niewymagające wymiany części, a także sprawdzamy poprawność pracy urządzenia.

Pierwsze objawy, z jakimi powienieneś zgłosić się do naszego serwisu:

 • zacięty papier w kserokopiarce

 • błąd wydruku

 • dziwne dźwięki wydawane podczas wydruku

 • brudzenie papieru

 • problemy z podawaniem papieru

Najczęstsze usterki w kserokopiarce

 • wadliwa praca podajników papieru spowodowana zanieczyszczeniem wałków transmisyjnych i gum pobieraków rozsypanym tonerem lub pyłem papierowym

 • wadliwa praca podzespołów utrwalania spowodowane zużyciem wałka olejowego oraz uszkodzeniem pazurków odrywaczy. Za wadliwą pracę podzespołów mogą być również odpowiedzialne uszkodzenia mechaniczne wałka teflonowego lub gumowego podzespołu utrwalania.

 • Zanieczyszczenia podzespołów optycznych skanera.

Do zużywających się materiałów eksploatacyjnych zaliczamy również gumowe rolki pobierania papieru, rolki delivery, limitery i separatory.

Umowa serwisowa

Okresowa konserwacja urządzenia pozwala na wymianę zużytych komponentów eksploatacyjnych, zapewniając tym samym niezawodność urządzenia, dzięki czemu firmy unikają znacznych nakładów finansowych i czasowych, gdyż przestój maszyn wielkoformatowych i przemysłowych jest znacznie droższy niż ich regularna konserwacja.

Dlatego też proponujemy rozwiązanie w postaci umowy serwisowej obejmującej urządzenia biurowe, takie jak kserokopiarki i drukarki, w ramach której zapewniamy oszczędność czasu, a także bezawaryjną pracę sprzętów. Zadzwoń do naszych konsultantów lub przyjdź do jednego z punktów serwisowych zlokalizowanych na terenie Warszawy i poznaj więcej szczegółów*.

*Oferta dotyczy urządzeń wielkoformatowych i przemysłowych.

W ramach konserwacji kserokopiarki realizujemy

 • przegląd stanu technicznego kserokopiarki

 • odkurzanie urządzenia z nieczystości, takich jak pył papieru

 • oczyszczanie układu skanowania

 • oczyszczanie układu napędowego

 • wymianę zużytych materiałów eksploatacyjnych kserokopiarki (bęben światłoczuły, wałki, rolki, koła zębate)

 • oczyszczanie / wymianę obudowy

 • smarowanie elementów układu napędowego i innych elementów ruchomych

 • oczyszczanie zagrzewania druku (wałek grzewczy, wałek dociskowy)

 • oczyszczanie toru prowadzenia papieru (wałki registracyjne, rolki poboru papieru, rolki wyjścia, rolki prowadzące)

 • test urządzenia po wykonaniu konserwacji (prawidłowość poboru papieru, prawidłowość podzespołów).

Kserokopiarka

Kserokopiarka to maszyna elektroniczna wykonująca kopię zdjęć i dokumentów. Swego czasu kserokopiarki były urządzeniami jednofunkcyjnymi. Obecnie kserokopiarki klasy korporacyjnej połączone są w sieć i wykonują wiele funkcji. Kserokopiarki dostępne są w wesji stacjonarnej lub wolnostojącej, a także posiadają zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i w małych i dużych przedsiębiorstwach, gdzie łączą ze sobą funckję skanowania, drukowania i faksowania w wielofunkcyjnym urządzeniu peryferyjnym (MFP).

Podział kserokopiarek ze względu na format wydruku

 

Kopiarka A4

Pracuje zarówno w trybie monochromatycznym, jak i kolorowym oraz pozwala na pracę wyłącznie z dokumentami nieprzekraczającymi formatu A4. Kopiarka kolorowa A4 idealnie nadaje się do pracy w zaciszu domowym oraz małym przedsiębiorstwie nie wykorzystującym dużych nakładów kopiowania. Ze względu na format, kopiarka kolorowa A4 cechuje się mniejszym gabarytem pozwalającym na postawienie jej chociażby na biurku. Kserokopiarka A4 wyposażona jest w wydajny, dwustronny skaner oraz duplex.

Kserokopiarka A3

Również i w tym przypadku kserokopiarka pracuje zarówno w trybie czarno-białym, jak i kolorowym, jednakże kolosalna różnica jest w oferowanym formacie, gdyż kserokopiarka A3 dostosowana jest do pracy z większymi dokumentami. To prawdziwy kombajn wielofunkcyjny z najwyższej półki, stosowany wszędzie tam, gdzie potrzebna jest największa wydajność oraz wszechstronność.

Kserokopiarka wielkoformatowa A0 oraz A0+

Kserokopiarka wielkoformatowa wykorzystywana jest w większości w drukarniach, agencjach reklamowych, punktach usługowych czy biurach projektowych. Kserokopiarki wielkoformatowe kopiują dokumenty do formatu A0, a także - w zależności od wybranego modelu - posiadają funkcję synchronicznego odcinania papieru oraz wielokrotną kopię jednego dokumentu. Ponadto urzędzenie oferuje funkcję drukowania, kopiowania oraz skanowania pliku. Ponownie w zależności od wybranego modelu kserokopiarki sprzęt dostępny jest w różnych konfiguracjach, począwszy od dwóch rolek do maksymalnie sześciu rolek w jednej szufladzie - z jednym podajnikiem arkuszy, a skończywszy na czterech rolkach w jednej szufladzie i trzema podajnikami arkuszy. Kserokopiarka A0 i A0+ posiada rozdzielczość 600dpi co pozwala na renderowanie rysunków 3-D oraz skomplikowanych grafik. Niektóre z nich posiadają funkcję Océ Image Logic, automatycznie polepszającą parametry skanowanych obrazów.