Serwis - naprawa drukarek laserowych IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 


Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14. Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Serwis - naprawa drukarek laserowych

Serwisujemy drukarki laserowe wszystkich topowych producentów, takich jak HP, Brother, OKI, Samsung, Konica Minolta, Lexmark, Epson, Dell, Canon i innych. Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz ogromnym doświadczeniem - nasi technicy przerobili już tysiące, jak nie dziesiątki tysięcy uszkodzonych egzemplarzy.

Naprawiamy uszkodzone urządzenie, wymieniamy odpowiednie części, zajmujemy się konserwacją oraz okresowymi przeglądami technicznymi od starszych typów drukarek laserowych, po najnowocześniejszy sprzęt drukujący dostępny na rynku. Posiadamy dostęp do wszelkich podzespołów zamiennych, a także doradzamy w zakresie zakupu materiałów eksploatacyjnych.

Serwis drukarek laserowych

Serwis naprawa drukarek laserowych Warszawa

Naprawiamy drukarki zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wiemy, jak ważna jest bezawaryjna praca sprzętu drukującego dlatego zajmujemy sie również regularną konserwacją, a także przeglądami technicznymi urządzenia. Nasi technicy posiadają szeroką wiedze na temat urządzeń drukujących, dlatego masz pewność, że pozostawiona przez Ciebie drukarka laserowa, w naszym serwisie zostanie naprawiona i co więcej będzie działać, jak nowa! Każdą drukarkę, niezależnie od tego z jaką marką mamy do czynienia, traktujemy z odpowiednią starannością, a także profesjonalizmem. Realizujemy naprawy na terenie Warszawy i okolic włącznie z dojazdem do klienta i odbiorem uszkodzonego sprzętu, a także naprawą na miejscu (usłiuga ta dotyczy tylko wielkoformatowego sprzętu drukującego).

Objawy awarii możemy dzielić na mechaniczne oraz te sygnalizowane bezpośrednio przez urządzenie, które umożliwia czytelny interfejs lub rozbudowane oprogramowanie dostępne w większości drukarek nowego typu.

Naprawimy lub wymienimy:

 • układ pobierania papieru w drukarce laserowej (odpowiedzialny za zacinanie się papieru czy złe jego pobieranie)
 • zasilacze
 • gniazda USB
 • układ grzewczy, a także wymienimy potrzebne podzespoły, takie jak pnaewki docisku, grzałki, folie, i inne
 • układ napędowy, w tym silniczki i koła zębate
 • czujniki, taśmy, encoder
 • laser
 • płyty elektronicznej, wśród nich płyty sieciowe, płyty sterujące, formater i inne

A także zajmiemy się odpowietrzeniem lub wymianą głowic drukujących oraz wszelkimi innymi naprawami wynikającymi z eksploatacji sprzętu drukującego i biurowego.

Poprawne działania drukarki eliminuje potrzebę nagłych napraw, które mogą powodować przestoje w pracy bezpośrednio przekładające się na chociażby starty finansowe (jak w przypadku małych i dużych przedsiębiorstw). Naturalna eksploatacja urządzenia może narazić sprzęt na uszkodzenia mechaniczne, ponadto do wnętrza drukarek dostają się zanieczyszczenia, powodujące nagrzewanie się mechanizmów czy wolniejszą pracę urządzenia. Może zdarzyć się, że ignorowana wcześniej usterka będzie głownym powodem większej awarii, dlatego tak ważna jest regularna konserwacja sprzętu drukującego.


Konserwacja drukarek laserowych Warszawa

Realizujemy okresowe przeglądy techniczne urządzenia, a także regularną konserwację drukarek laserowych. Firmy zainteresowane stałą współpracą, a także ofertą zapraszamy do kontaktu. Z chęcia odpowiemy na każde pytanie, zaproponujemy rozwiązanie, a także ustalimy zakres wykonywanych usług przez naszych techników. W ramach stosownej umowy serwisowej obejmującej konserwację druarki laserowej wykonujemy podstawowe czynności, takie jak m.in.:

 • sprawdzenie oraz czyszczenie wnętrza drukarki laserowej
 • sprawdzenie oraz czyszczenie mechanizmu pobierania papieru
 • sprawdzenie oraz konserwację elementu grzewczego drukarki laserowej
 • konserwację oraz smarowanie elementów metalowych (łożyska, koła zębate, wałki)
 • sprawdzenie oraz czyszczenie podajników papieru
 • sprawdzenie oraz czyszczenie drogi przejścia papieru
 • konserwację oraz czyszczenie elementów gumowych drukarki laserowej (paski, rolki, wałki)
 • konserwację oraz smarowanie mechaniki drukarki

Każda naprawa urządzenia oraz konserwacja poprzedzona jest testami wykonywanymi przez naszych techników, mających na celu sprawdzenie sprawności działania drukarki laserowej, a także jakości i poprawności wydruków.


Darmowa diagnostyka urządzenia

Kontakt

Jeżeli tylko zauważysz objawy awarii drukarki laserowej, zadzwoń do naszych konsultantów. Z doświadczenia wiemy, że nawet drobna usterka może prowadzić do większych problemów, dlatego warto od razu skontaktować się z naszym serwisem pogwarancyjnym. Niezależnie od tego czy mieszkasz w Warszawie czy w innych miastach w Polsce (realizujemy również naprawy wysyłkowe) nasi konsultanci poprzez wywiad, zbiorą najważniejsze informacje (rodzaj usterki, rodzaj sprzętu drukującego, marka sprzętu drukującego, wcześniejsze prawdopodobne samodzielne naprawy oraz szczegóły dotyczące oczekiwanej długofalowej współpracy związane z regularną konserwacja urządzenia), a także przedstawią szacunkowe koszty naprawy czy koszty usługi konserwacji.

Darmowa diagnoza

Po otrzymaniu szacunkowej kwoty naprawy to do klienta należy podjęcie decyzji o pozostawieniu sprzętu w naprawie. Jeżeli odpowiedź będzie twierdząca, klient wysyła lub zostawia uszkodozny sprzęt w jednym z dwóch punktów serwisowych zlokalizowanych na terenie Warszawy, gdzie nasi technicy przeprowadzą kompleksową diagnostykę, sprawdzą dostępność podzespołów, określą czas i kwotę naprawy. Diagnostyka oraz serwis urządzeń wielkoformatowych odbywaj się na miejscu u klienta, na terenie Warszawy. Zajmujemy się odbiorem zepsutej druarki od klienta, a także dowozem naprawionego sprzętu (usługa dodatkowo płatna obowiązująca w Warszawie).

 

Dojeżdżamy do klienta, naprawiamy awarie na miejscu, stosujemy oryginalne komponenty lub wysokiej jakości części zamienne, podejmujemy się regularnych konserwacji drukarek laserowych.