Serwis drukarek Canon IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 


Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

INFORMACJA O CHWILOWYM WSTRZYMANIU USŁUG SERWISOWYCH DRUKAREK

UWAGA!!! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH USŁUGI SERWISOWE DRUKAREK, SKANERÓW ORAZ KSEROKOPIAREK ZOSTAŁY CHWILOWO ZAWIESZONE! 

Serwis drukarek Canon

Zajmujemy się serwisem i naprawą drukarek Canon powszechnie stosowanych w firmach i instytucjach. Realizujemy naprawę drukarek biurowych stosowanych w małych przedsiębiorstwach, jak i drukarek wielofunkcyjnych Canon umożliwiających drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie dokumentów w formacie A3. Klientom biznesowym, korzystającym z drukarek wielofunkcyjnych Canon (tzw. kombajnów) proponujemy diagnostykę oraz naprawę urządzenia na miejscu (Warszawa), a także umowy serwisowe, na podstawie których realizujemy okresowe przeglądy techniczne drukarek, a także regularne konserwacje urządzenia, w uprzednio ustalononej częstotliwości.

Serwis naprawa drukarek Canon

Druk biurowy oraz przemysłowy należy do jednych z najbardziej wymagających ze względu na ciągłą pracę urządzenia, pod ścisłym rygorem terminowym, co bezpośrednio prowadzi do zużycia komponentów. Przestój w pracy drukarki laserowej może prowadzić do szeregu komplikacji, a także strat finansowych dlatego nasz serwis oferuje zarówno obsługę techniczną drukarek laserowych Canon (okresowe przeglądy, regularne konserwacje), jak i serwisową (naprawa oraz wymiana konkretnych podzespołów). Brak zasilania w drukarce laserowej Canon, brak ostrości wydruku w drukarce laserowej Canon, czy problemy z rolkami w drukarce laserowej Canon, to tylko niektóre z powszechnych probemów, z jakimi zmagają się małe i duże przedsiębiorstwa, a także korporacje.

Naprawimy każdy typ modelu drukarki laserowej Canon, zajmiemy się nawet najbardziej wymagającycm sprzętem, a także konserwacją, tak byś nie musiał się o nic martwić. Kompleksowa konserwacja urządzenia pozwala na wyeliminowanie w 97% prawdopodobieństwa wystąpienia dalszych przestojów w pracy, a także ewentualnych awarii.

Kompleksową diagnostykę, a także serwis drukarek wielofunkcyjnych Canon (tzw. kombajnów) wykonują nasi technicy u klienta na terenie Warszawy.

Posiadasz drukarkę laserową Canon przeznaczoną dla małych wydruków biurowych? Przynieś lub wyślij urządzenie do jednego z naszych punktów serwisowych w Warszawie. Nie możesz doręczyć sprzętu do serwisu? Realizujemy odbiór zepsutego sprzętu oraz dowóz naprawionego do dużych przedsiębiorstw i korporacji.

Kontakt

Przed przystąpieniem do naprawy najważniejszy jest kontakt telefoniczny lub osobisty, podczas którego nasz dział obsługi klienta przeprowadza wywiad, na podstawie którego otrzymuje najważniejsze informacje, takie jak: marka urządzenia, typ urządzenia, krótki opis usterki. Otrzymane informacje służą do podania szacunkowej kwoty wyceny (marka lub typ sprzętu pozwalają na określenie zapotrzebowania na części zamienne lub inne podzespoły, dostosowane do konkretnego urządzenia). Ustalenie przyczyny awarii jest bardzo ważnym punktem odniesienia do ewentualnej dalszej diagnozy, wykonywanej przez naszych techników. Dopiero po otrzymaniu szacunkowej kwoty naprawy klient podejmuje decyzję odnośnie naprawy.

Darmowa diagnostyka

Jeżeli klient po otrzymaniu szacunkowej wyceny, decyduje się na naprawę urządzenia w naszym serwisie, przyjmujemy uszkodzony sprzęt, a następnie przekazujemy go technikowy, który to rozpoczyna dokonanie kompleksowej, darmowej diagnozy, na podstawie której ustala potrzebne części eksploatacyjne, a także ostateczną wycenę serwisu.