Serwis drukarek Canon Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...
INFORMACJA O CHWILOWYM WSTRZYMANIU USŁUG SERWISOWYCH DRUKAREK

UWAGA!!! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH USŁUGI SERWISOWE DRUKAREK, SKANERÓW ORAZ KSEROKOPIAREK ZOSTAŁY CHWILOWO ZAWIESZONE! 

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego w celu ustalenia szczegółów. Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Usługa darmowego odbioru sprzętu przez kuriera dotyczy przesyłek o wymiarach maksymalnie 60cm x 50cm x 50cm  / 25kg.

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Zajmujemy się serwisem i naprawą drukarek Canon powszechnie stosowanych w firmach i instytucjach. Realizujemy naprawę drukarek biurowych stosowanych w małych przedsiębiorstwach, jak i drukarek wielofunkcyjnych Canon umożliwiających drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie dokumentów w formacie A3. Klientom biznesowym, korzystającym z drukarek wielofunkcyjnych Canon (tzw. kombajnów) proponujemy diagnostykę oraz naprawę urządzenia na miejscu (Warszawa), a także umowy serwisowe, na podstawie których realizujemy okresowe przeglądy techniczne drukarek, a także regularne konserwacje urządzenia, w uprzednio ustalononej częstotliwości.

Serwis naprawa drukarek Canon

Druk biurowy oraz przemysłowy należy do jednych z najbardziej wymagających ze względu na ciągłą pracę urządzenia, pod ścisłym rygorem terminowym, co bezpośrednio prowadzi do zużycia komponentów. Przestój w pracy drukarki laserowej może prowadzić do szeregu komplikacji, a także strat finansowych dlatego nasz serwis oferuje zarówno obsługę techniczną drukarek laserowych Canon (okresowe przeglądy, regularne konserwacje), jak i serwisową (naprawa oraz wymiana konkretnych podzespołów). Brak zasilania w drukarce laserowej Canon, brak ostrości wydruku w drukarce laserowej Canon, czy problemy z rolkami w drukarce laserowej Canon, to tylko niektóre z powszechnych probemów, z jakimi zmagają się małe i duże przedsiębiorstwa, a także korporacje.

Naprawimy każdy typ modelu drukarki laserowej Canon, zajmiemy się nawet najbardziej wymagającycm sprzętem, a także konserwacją, tak byś nie musiał się o nic martwić. Kompleksowa konserwacja urządzenia pozwala na wyeliminowanie w 97% prawdopodobieństwa wystąpienia dalszych przestojów w pracy, a także ewentualnych awarii.

Kompleksową diagnostykę, a także serwis drukarek wielofunkcyjnych Canon (tzw. kombajnów) wykonują nasi technicy u klienta na terenie Warszawy.

Posiadasz drukarkę laserową Canon przeznaczoną dla małych wydruków biurowych? Przynieś lub wyślij urządzenie do jednego z naszych punktów serwisowych w Warszawie. Nie możesz doręczyć sprzętu do serwisu? Realizujemy odbiór zepsutego sprzętu oraz dowóz naprawionego do dużych przedsiębiorstw i korporacji.

Kontakt

Przed przystąpieniem do naprawy najważniejszy jest kontakt telefoniczny lub osobisty, podczas którego nasz dział obsługi klienta przeprowadza wywiad, na podstawie którego otrzymuje najważniejsze informacje, takie jak: marka urządzenia, typ urządzenia, krótki opis usterki. Otrzymane informacje służą do podania szacunkowej kwoty wyceny (marka lub typ sprzętu pozwalają na określenie zapotrzebowania na części zamienne lub inne podzespoły, dostosowane do konkretnego urządzenia). Ustalenie przyczyny awarii jest bardzo ważnym punktem odniesienia do ewentualnej dalszej diagnozy, wykonywanej przez naszych techników. Dopiero po otrzymaniu szacunkowej kwoty naprawy klient podejmuje decyzję odnośnie naprawy.

Darmowa diagnostyka

Jeżeli klient po otrzymaniu szacunkowej wyceny, decyduje się na naprawę urządzenia w naszym serwisie, przyjmujemy uszkodzony sprzęt, a następnie przekazujemy go technikowy, który to rozpoczyna dokonanie kompleksowej, darmowej diagnozy, na podstawie której ustala potrzebne części eksploatacyjne, a także ostateczną wycenę serwisu.

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).