Serwis sprzętu drukującego i biurowego Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

INFORMACJA O CHWILOWYM WSTRZYMANIU USŁUG SERWISOWYCH DRUKAREK

UWAGA!!! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH USŁUGI SERWISOWE DRUKAREK, SKANERÓW ORAZ KSEROKOPIAREK ZOSTAŁY CHWILOWO ZAWIESZONE! 

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Zajmujmey się serwisem sprzętu drukującego oraz biurowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie ploterów, kserokopiarek, drukarek igłowych czy atramentowych. Zapewniamy obsługę techniczną na najwyższym poziomie. Wiedza naszych specjalistów, którzy przerobili tysiące urządzeń drukujących pozwala na precyzyjne zdiagnozowanie usterki, a także odpowiednią konserwację urządzenia. Naprawimy sprzęt drukujący każdego typu i modelu. Przy serwisowaniu urządzeń o dużych gabarytach (plotery, kserokopiarki wieloformatowe), realizujemy naprawy na terenie całej Warszawy.

Możliwość dojazdu na terenie Warszawy

Z troską o klientów uruchomiliśmy możliwość dojazdu naszych techników do uszkodzonego sprzętu w celu dokonania bezpłatnej diagnostyki. Usługa ta dotyczy tylko urządzeń o dużych gabarytach, tj. ploterów, kserokopiarek wieloformatowych, czy drukarek przeznaczonych do druku wysokonakłądowego. Na tej podstawie wykonujemy wstępny kosztorys, sprawdzamy dostępne części, a także określamy szacunkowy czas naprawy. Masz pytania? Zadzwoń! Nasi konsultanci przygotowani są na każde Twoje pytanie dotyczące ewentualnej naprawy.

Serwis pogwarancyjny w Warszawie

W ramach naszych usług oferujemy serwis szeregu urządzeń drukujących, a w szczególności będzie to:

Naprawa plotera (w tym m.in. plotery drukujące rolowe, plotery biurowe, plotery tnące rolowe, plotery tnące tablicowe)

Uszkodzona głowica plotera, problemy z kalibracją plotera, a może ploter nie uruchamia się lub ploter drukuje puste strony? Nasi specjaliści z dziedziny serwisu urządzeń drukujących poradzą sobie z każdą usterką. Dokładnie przeprowadzą diagnozę urządzenia, w której wskażą konkretny model z jakim przyjdzie im pracować, a także dobiorą odpowiednie części oryginalne lub w przyadki ich braku - części zamienne, tak by urządzenie mogło ponownie, bez problemu pracować.

Więcej informacji na temat ploterów znajdziesz pod tym linkiem: http://iviterserwis.pl/serwis-sprzetu-drukujacego-i-biurowego/serwis-naprawa-ploterow

Zadbaj o odpowiednią konserwację plotera

Usterki związane z działaniem urządzeń drukujących w tym ploterów niosą szereg, finansowych konsekwencji. Wiemy, że nie możesz pozwolić na przestój w pracy skutkującej utratą tysięcy złotych czy utratę klientów dlatego tak ważna jest konserwacja Twojego urządzenia. Zajmujemy się konserwacją ploterów z góry ustaloną częstotliwością. W ramach konserwacji realizujemy przegląd urzędzania pod kątem eksploatacji np. rolek, a także wymieniamy zużyte komponenty, tak by ploter jak najszybciej wrócił do pracy.

Brak konserwacji urządzenia powoduje szybsze zużycie się elementów mechanicznych, co z kolei bezpośrednio przekłada się na zdecydowanie większe koszty eksploatacji, przestoje, a także kupno nowego plotera. Dlatego nie zwlekaj i zadzwoń do na już dziś.

Naprawa kserokopiarki

W ramach serwisu pogwarancyjnego realizujemy naprawy kserokopiarek różnych marek, w tym m.in. HP, Canon, Samsung, Sharp, Toshiba, Ricoh, Konica Minolta, Xerox, Brother, OKI, EPSON, Lexmark Hitachi,  i innych.

Wymieniamy oraz naprawiamy grzałki, sprzegła, rolki pobierające papier, separatory, filtry ozonu, bębny światłoczułe CMYK, pas transferowy oraz fuser. Ponadto zajmujemy się regularną konserwacją kserokopiarek, a także przeglądami technicznymi. Specjalizujemy się w obsłudze urządzeń drukujących dedykowanych zarówno dużym przedsiębiorstwom, jak i małym firmom. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, wykwalifikowaną kadrą specjalistów, dostępem do części zamiennych oraz oryginalnych. Serwisujemy urządzenia na terenie Warszawy z możliwością odbioru sprzętu od klienta, a także naprawy wysyłkowe z całej Polski. Przed przystąpieniem do pracy zawsze diagnozujemy urządzenie, a także przygotowujemy wstępny kosztorys oraz czas potrzebny na naprawę.

Zajmujemy się regularną konserwacją urzędzenia, w tym wymiają wyeksploatowanych części. Zakres naszych usług obejmuje m.in.: wyczyszczenie wałków, naoliwienie wałków, wymianę łożysk, a także wymianę taśm sterujących. Konserwacja częściowo zapobiega dalszym, znacznie poważniejszym usterkom oraz wydłuża czas pracy urządzenia.

Jeśli zacinanie papieru w kserokopiarce czy zabrudzenia na kserokopiarce brzmią znajomo to znak, że powinieneś zgłosić się do naszego serwisu. Tym bardziej gdy zauważysz rozmazany wydruk lub głośną pracę urządzenia.

Więcej informacji na temat kserokopiarki znajdziesz pod tym linkiem: https://iviterserwis.pl/serwis-sprzetu-drukujacego-i-biurowego/serwis-naprawa-kserokopiarek-xero

Naprawa drukarki

Przywracamy prawidłowe działanie drukarek, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z drukarką igłową, drukarką mozaikową, drukarką laserową, wielofunkcyjnym sprzętem drukującym oraz wersjami bezprzewodowymi działającymi na zasadzie Bluetooth oraz WiFi. Nasze usługi obejmuje m.in: udrażnianie głowicy w drukarce, wymiana głowicy drukującej oraz kalibracja kolorów w drukarce, wymiana dysz w drukarce, wymiana rolek w drukarce, wymiana poduszek w drukarce, a także wszelkich elementów mechaniki i elektroniki oraz firmware'u. Ponadto podejmujemy się napraw układów odpowiadających za komunikację bezprzewodową. Jeśli Twoja drukarka nie włącza się, odmawia współpracy czy występują usterki związane z konieczną naprawą wyświetlacza, bębna lub podajnika, to koniecznie zadzwoń do naszych konsultantów i przedstaw problem. Przygotujemy bezpłatną diagnozę oraz ewentualne koszty naprawy.

 

 

Naprawa skanera

Zajmujemy się profesjonalną naprawą skanerów różnych rodzaji, a będą to: skanery wielkoformatowe, skanery kodów kreskowych, skanery 3D, skanery światłowodowe, skanery płaskie, skanery bębnowe oraz skanery ręczne, a także różnych producentów, w tym m.in.: Epson, Canon, HP, Brother, Samsung, Xerox, Lexmark, OKi i innych. Jeżeli: skaner działa wolno, skaner zacina się, skaner nagrzewa się, skaner wydaje dziwne dźwięki lub jakość skanowanych obrazów czy dokumentów pogorszyła się, a podczas pracy skanera pojawiają się błędy i powiadomienia to znak, że powinieneś udać się do naszego serwisu pogwarancyjnego. Realizujemy każde naprawy, dokładnie przyglądamy się powstałym usterkom.  Chcesz, by Twój sprzęt był sprawny i działał na dłużej? Pamiętaj o regularnej konserwacji urządzenia w naszym serwisie: wykonamy demontaż obudowy skanera, regulację skanera, czyszczenia skanera, czyszczenie zewnętrzne skanera oraz smarowanie elementów mechanicznych).

 

 

Jak przebiega naprawa w Iviter Serwis

Kontakt

Zadzwoń do naszych konsultantów i przedstaw problem z jakim masz do czynienia w urządzeniu drukującym. Odpowiemy na każde Twoje pytanie, a także - w przypadku sprzętów wielkoformatowych - umówimy spotkanie z naszymi technikami. Realizujemy konsultacje telefoniczne, na miejscu w punktach serwisowych zlokalizowanych w Warszawie w dwóch lokalizacjach, a także dojazdowe na terenie Warszawy u klienta (urządzenia wielkoformatowe).

Darmowa diagnoza

Nik nie lubi kupować kota w worku dlatego zanim przystąpimy do naprawy dokładnie analizujemy usterki i na ich podstawie przygotowujemy szacunkowe koszty oraz ustalamy czas realizacji. Diagnostyka jest całkowicie bezpłatna i nie niesie za sobą żadnych konsekwencji. To Ty decydujesz o dalszych losach naprawy. W przypadku urządzeń wielkofrmatowych, takich jak ploter A0 i A1 czy skanerów wielkoformatowych realizujemy diagnostykę na miejscu u klienta (na terenie Warszawy).

Akceptacja i naprawa

Po przedstawieniu diagnozy, kosztów oraz czasu potrzebnego na serwis, a także akceptacji przez klienta przystępujemy do naprawy. Sprowadzamy części, montujemy nowe, przeprowadzamy testy. Sprzęty wielkoformatowe, naprawiamy u klienta (na terenie Warszawy).

Odbiór / wysyłka

Naprawy urządzeń profesjonalnych realizujemy na miejscu u klienta (na terenie Warszawy). Naprawy wysyłkowe realizujemy na terenie całego kraju. Naprawy lokalne gotowe są do odbioru w jednym z dwóch punktów serwisowych zlokalizowanych w Warszawie. Jeśli jesteś z Warszawy lecz nie masz możliwości dowozu lub odbioru uszkodzonego sprzętu mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasz kierowca odbierze od Ciebie urządzenie, a także odwiezie naprawione (usługa dodatkowo płatna). Poznaj szczegóły u naszych konsultantów!

 

 

 

 

serwis drukarek etykiet
Serwis naprawa drukarek etykiet

Zajmujemy się profesjonalną naprawą specjalistycznych drukarek etykiet wszystkich producentów, w tym m.in. Citizen, Godex, Toshiba, Argo, Canon, Zebra, Sato, Dymo, HP czy Brother. Wymienimy...

Kliknij - zobacz więcej
serwis kserokopiarek
Serwis - naprawa kserokopiarek (xero)

Serwisujemy wszystkie urządzenia typu xero, w tym kopiarki i kserokopiarki. Nasi technicy posiadają ogromną wiedzę na temat...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis ploterów
Serwis - naprawa ploterów

Nasz dział odpowiedzialny za sprzęt drukujący jest w stanie naprawić niemal każdy ploter - niezależnie od stopnia zaawansowania usterki. Dojeżdżamy - jesteśmy w stanie wykonać naprawę na miejscu....

Kliknij - zobacz więcej
serwis naprawa skanerów
Serwis - naprawa skanerów

Serwisujemy skanery każdego typu i rodzaju, zarówno wielkoformatowe, jak i te przeznaczone do mniejszych pomieszczeń biurowych. Naprawiamy urządzenia wszystkich wiodących prodcentów, takich jak...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis drukarek laserowych
Serwis - naprawa drukarek laserowych

Serwisujemy drukarki laserowe wszystkich topowych producentów, takich jak HP, Brother, OKI, Samsung, Konica Minolta, Lexmark, Epson, Dell, Canon i innych. Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis - naprawa drukarek igłowych

Serwisujemy wszystkie drukarki igłowe. Nasi technicy posiadają ogromne doświadczenie w naprawach sprzętu drukującego. Jesteśmy w stanie zaoferować dobre terminy, posiadamy dostęp do podzespołów....

Kliknij - zobacz więcej
serwis kyocera
Serwis Kyocera
Naprawiamy urządzenia Kyocera – urządzenia biurowe i drukarki. Japońska firma dostarcza urządzenia zarówno do użytku domowego, jak i biurowego, możesz liczyć, że w naszym serwisie naprawisz dowolne...
Kliknij - zobacz więcej
Serwis drukarek Canon

Zajmujemy się serwisem i naprawą drukarek Canon powszechnie stosowanych w firmach i instytucjach. Realizujemy naprawę drukarek biurowych stosowanych w małych...

Kliknij - zobacz więcej
serwis zebra
Serwis Zebra

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem urządzeń biurowych i drukujących marki Zebra. Serwisujemy uszkodzenia mechaniczne i podzespoły elektroniczne, a także wymieniamy...

Kliknij - zobacz więcej
serwis dascom
Serwis DASCOM

Serwisujemy drukarki i urządzenia biurowe DASCOM. W naszym serwisie wykonamy szereg usług serwisowym, w tym naprawy i konserwacji Twojego urządzenia – wszystko poświadczamy gwarancją serwisową,...

Kliknij - zobacz więcej
serwis seiko
Serwis Seiko

Serwisujemy urządzenia japońskiej firmy Seiko. Seiko w dużej mierze znane jest z linii swoich zegarków, firma posiada jednak również spore zaplecze produkcyjne drukarek i urządzeń biurowych, które...

Kliknij - zobacz więcej
serwis ricoh
Serwis Ricoh

Serwisujemy urządzenia biurowe Ricoh. W naszym serwisie możesz liczyć na kompleksowe usługi z zakresu naprawy i konserwacji Twoich urządzeń.. Ricoh posiada w swojej ofercie wiele drukarek,...

Kliknij - zobacz więcej
serwis tektronix
Serwis Tektronix
Serwisujemy drukarki marki Tektronix. Choć W 2000 roku firma została przejęta przez Xeroxa, wyróżniamy urządzenia drukujące tej firmy w naszej ofercie. Zapraszamy do naszego serwisu z Twoją drukarką...
Kliknij - zobacz więcej
serwis drukarek pentax
Serwis drukarek Pentax

Serwisujemy drukarki Pentax. Pentaxa nie trzeba nikomu przedstawiać, doskonale znany na świecie ze swoich świetnych lustrzanek, Pentax, posiada także mocną linię drukarek. Dzięki wiedzy naszych...

Kliknij - zobacz więcej
serwis source technologies
Serwis Source Technologies

Serwisujemy drukarki firmy Source Technologies. Source Technologies dostarcza na rynek szeroką ofertę drukarek, do użytku domowego i biurowego. Nasi specjaliści są gotowi pomóc Ci w przypadku...

Kliknij - zobacz więcej
serwis bell-mark
Serwis Bell-Mark

Serwisujemy drukarki amerykańskiej firmy Bell-Mark. Bell-Mark produkuje w dużej mierze wysokowydajne, specjalistyczne drukarki, które możesz naprawić w naszym serwisie. Nasi specjaliści wykonają...

Kliknij - zobacz więcej
serwis olivetti
Serwis Olivetti

Serwisujemy drukarki marki Olivetti. Włoska firma dostarcza szerokiego asortymentu maszyn do pisania, komputerów, smartfonów, tabletów i drukarek – wszystkie urządzenia z zakresu elektroniki...

Kliknij - zobacz więcej
serwis swecoin
Serwis Swecoin

Serwisujemy drukarki Swecoin. Swecoin jest niewielką firmą, która należy do większego konsorcjum jakim jest Zebra Technologies. Swecoin dostarcza drukarki etykiet, które możesz naprawić w naszym...

Kliknij - zobacz więcej
serwis nidec copal
Serwis Nidec Copal

Serwisujemy urządzenia firmy Nidec Copal. Japońska firma dostarcza specjalistycznych urządzeń, między innymi drukarek laserowych, zajmuje się także produkcją migawek do aparatów fotograficznych....

Kliknij - zobacz więcej
serwis alps electric
Serwis Alps Electric

Naprawiamy drukarki marki Alps Electric. Japoński gigant dostarcza szerokiego asortymentu elektronicznego, który możesz z powodzeniem serwisować w naszej firmie. Nasi specjaliści zapewnią Ci...

Kliknij - zobacz więcej
serwis tvs electronics
Serwis TVS Electronics

Naprawiamy drukarki firmy TVS Electronics. Indyjska firma dostarcza wysokiej jakości drukarki stosowane w druku etykiet, paragonów, faktur i innych dokumentów. Nasi fachowcy są w stanie wykonać...

Kliknij - zobacz więcej
serwis printronix
Serwis Printronix
Serwisujemy drukarki amerykańskiego przedsiębiorstwa Printronix. W naszym serwisie możesz liczyć zarówno na kompleksową konserwację, wymianę podzespołów, jak i naprawę wysokowydajnych drukarek...
Kliknij - zobacz więcej
serwis citizen
Serwis Citizen

Naprawiamy drukarki japońskiej firmy Citizen. Choć Citizen słynie na świecie ze swoich zegarków, to posiada także mocny dział drukarek, które możesz naprawiać, serwisować i konserwować w naszym...

Kliknij - zobacz więcej
serwis gcc printers
Serwis GCC Printers

Naprawiamy drukarki marki GCC Printers. Amerykańskie przedsiębiorstwo dostarcza drukarki już 30 lat, a w jej ofercie znaleźć można drukarki zarówno biurowego jak i profesjonalnego użytku....

Kliknij - zobacz więcej
serwis hitachi
Serwis Hitachi

Naprawiamy drukarki Hitachi. Japoński producent dostarcza szeroką ofertę urządzeń drukujących, przeznaczonych zarówno do użytku domowego, biurowego, jak i profesjonalnego. W naszym serwisie możesz...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis Brother

Serwisujemy sprzęt drukujący marki Brother. Posiadamy ogromne doświadczenie, niezbędne zaplecze warsztatowe i dogłębną znajomość urządzeń tego producenta. Poradzimy sobie z każdą, nawet...

Kliknij - zobacz więcej
serwis oki
Serwis drukarek OKI

Naprawiamy drukarki OKI - w szczególności drukarki igłowe. Lata mijają a drukarki igłowe dalej utrzymują swoją popularność jako idealne do drukowania dokumentów. Doskonale znamy ich konstrukcję,...

Kliknij - zobacz więcej
serwis epson
Serwis Epson

Serwisujemy sprzęt drukujący i skanujący marki Epson. Naprawiamy zarówno profesjonalne, duże maszyny, jak również mniejszy sprzęt domowy. Posiadamy duże doświadczenie. Zawsze dążymy do tego aby...

Kliknij - zobacz więcej
konica minolta serwis
Serwis Konica Minolta

Serwisujemy sprzęt marki Konica Minolta. Nasi technicy naprawiają sprzęt tej firmy od przeszło 30 lat, co ciekawe nasi specjaliści z działu foto-video posiadają obszerne doświadczenie w zakresie...

Kliknij - zobacz więcej
serwis xerox
Serwis Xerox

Serwisujemy sprzęt marki Xerox. Posiadamy wielkie obycie - szczególnie ze sprzętem profesjonalnym, większymi jednostkami drukującymi, ksero-kopiarkami. Jesteśmy w stanie zapewnić krótkie terminy,...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis Lexmark

Serwisujemy wszystkie urządzenia marki Lexmark - zarówno te profesjonalne, jak również domowe. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie napraw sprzętu tej marki. Naprawiliśmy całą masę drukarek...

Kliknij - zobacz więcej

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).