SERWIS RTV JVC

JVC jest Japońskim (jak sama nazwa wskazuje - Victor Company of Japan, Limited) przedsiębiorstwem powstałym w 1927 roku i początkowo zajmowało się produkcją płyt gramofonowych. Obecnie jest jedną z największych korporacji na świecie z wieloma odznaczeniami, szczególnie w kwestii energooszczędności ich urządzeń, na którym to skupia dużo swojej uwagi. Firma produkuje projektory, słuchawki, kamery i wiele innych. Firma słynie ze swojej niezawodności i Japońskiej jakości - jednakże, wszystko się czasem psuje i ze sprzętami JVC nie jest inaczej. Serwis Iviter zajmuje się naprawą urządzeń RTV firmy JVC.UWAGA! NIE NAPRAWIAMY TELEWIZORÓW!  Posiadamy doświadczonych techników, którzy pracowali w oficjalnych serwisach firmy; łącznie posiadają ponad 40 lat doświadczenia w naprawie sprzętu RTV. Nie ma dla nich usterki, która by ich pokonała. Oferujemy dodatkowo darmową diagnozę. Zapraszamy!

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6