Serwis i naprawa telewizorów

Naprawiamy telewizory. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z bardzo złożonymi usterkami - również takimi, gdzie większość zakładów - w tym autoryzowanych zaproponuje wymianę całego podzespołu. Naszą specjalnością jest naprawa płyt sygnałowych, zasilaczy - przetwornic, jak również naprawa matryc. Znakomita większość zakładów nie jest w stanie nawet podejść do usterki matrycy - my niejednokrotnie bylismy w stanie odratować telewizor spisany na straty przez autoryzowane serwisy

Uwaga - nie jesteśmy niestety w stanie naprawić zbitej, pękniętej matrycy. Radzimy sobie z usterkami elektrycznymi matrycy, natomiast nie wymieniamy matryc na nowe, praktycznie nie ma do nich dostępu. 

Serwis telewizorów

Naprawiamy telewizory wszystkich wiodących marek. Nie są dla nas straszne żadne usterki (np. naprawa układu zasilania, naprawa płyty głównej, naprawa podświetlenia matrycy). Nasi technicy naprawili niespotykaną ilość telewizorów. Nasz serwis telewizorów posiada w tym zakresie ogromne doświadczenie. 

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Co bardzo warto podkreślić - jeśli zastanawiasz się nad tym czy warto naprawić telewizor, rozważasz czy być może lepiej kupić nowy - to pragniemy zwrócić uwagę na to, że nasza naprawa ma na celu usunięcie powstałego problemu w taki sposób, aby usterka w przyszłości już nie powróciła. Zazwyczaj w telewizorach do uszkodzenia do chodzi w obszarze najsłabszym, najbardziej awaryjnym - może to wynikać z zastosowania komponentów o niskiej żywotności. Naszym zadaniem w trakcie wykonywania naprawy jest dobranie takich komponentów, które w przyszłości nie uszkodzą się równie łatwo jak te, zastosowane przez producenta. Naszym zdaniem - warto jest naprawić telewizor, tym bardziej, że na naszą naprawę udzielamy gwarancję!

Jeżeli jesteś na tej stronie, to bardzo prawdopodobne, że jeden z opisanych niżej scenariuszy dotyczy właśnie Twojej sytuacji:

Telewizor nie włącza się

W Twoim telewizorze prawdopodobnie uszkodzony jest zasilacz - odpowiedzialny za przetworzenie napięcia z gniazdka sieciowego na napięcia wymagane do poprawnej pracy telewizora. Najbardziej powszechne przyczyny tego typu awarii są zazwyczaj dwie - przepięcia pochodzące z sieci elektrycznej -nagły wzrost napięcia w gniazdku spowodowany np. wyładowaniami atmosferycznymi. Jeżeli telewizor nie przestał działać nagle to powodem jest naturalne starzenie się elementów pracujących w układzie zasilacza - jest to proces nieunikniony- jednak w tej sytuacji naprawa jest stosunkowo prosta i szybka. 
naprawa telewizorów
serwis telewizorów

Telewizor nie wykrywa podłączonych urządzeń

W tym przypadku uszkodzony został jeden z elementów płyty głównej - „mózgu” całego urządzenia. Problem bardzo powszechny, a jego główną przyczyną jest podłączanie przewodów do telewizora w trakcie jego działania. Uszkodzenie płyty głównej może objawiać się również na wiele innych sposobów, m.in. niestandardowe zachowanie telewizora – samoistna zmiana ustawień lub zmiana pamięci kanałów.
 

Nie ma dźwięku w telewizorze

Zanim dźwięk wydobędzie się z głośników telewizora musi zostać przetworzony przez wiele elementów elektronicznych – drogę tę nazywamy torem audio. Uszkodzenie jednego z elementów toru skutkuje całkowitym brakiem dźwięku. W naszym serwisie pracują technicy specjalizujący się w naprawach urządzeń audio i to do nich trafiają telewizory z tego typu uszkodzeniami.

 

Jest dźwięk, ale nie ma obrazu

Uszkodzenie układów sterujących matrycą – zarówno w przypadku telewizorów LCD jaki i plazmowych objawem tej usterki mogą być poziome, pionowe pasy na ekranie lub całkowity brak obrazu. Powodem tej usterki jest zazwyczaj to, że układy sterujące pracują w zmiennych temperaturach (nagrzewają się np. od podświetlenia ekranu) co niekorzystnie wpływa na połączenia między układem a płytą do której jest przylutowany. Naszym zadaniem jest nie tylko naprawa sprzętu, ale również znalezienie powodu przez który sprzęt przestał działać i zniwelowanie go, tak aby sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Naprawa matrycy w telewizorze to jedna z częściej wykonywanych przez nas usług. Świadczymy również usługę wymiany matrycy w telewizorze, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Nierównomierne podświetlenie ekranu / nienaturalne kolory

Uszkodzeniu uległ moduł podświetlenia. W starszych telewizorach LCD stosowane były lampy jarzeniowe – te starzeją się – za czasem zmieniają barwę emitowanego światła, czego skutkiem są nienaturalnie wyglądające kolory wyświetlanego obrazu. Nowsze telewizory wyposażone są w podświetlenie LED – diody świecące mają tendencję do przegrzewania się, skutkiem tego jest powstanie na ekranie ciemniejszych plam, pasów, ogólne zmniejszenie jasności lub całkowity brak podświetlenia. Należy zaznaczyć, że problem ten nie dotyczy telewizorów plazmowych oraz OLED.

Pasy na ekranie

Możliwości są dwie: opisane wyżej uszkodzenie układów sterujących matrycą lub uszkodzenia mechaniczne. Przyczyną drugiej usterki jest zazwyczaj nieprawidłowe przewożenie sprzętu bądź uderzenie w ekran telewizora. Widoczne spękania powierzchni ekranu lub pojawienie się kolorowych/czarnych pasów lub plam na wyświetlaczu wskazują na uszkodzenie mechaniczne. W tym przypadku naprawa wiąże się z koniecznością wymiany całej matrycy. 

Darmowa diagnoza i wycena ewentualnej naprawy

Po dostarczeniu uszkodzonego sprzętu do naszego serwisu diagnozujemy usterkę i wyceniamy koszt naprawy. Taka diagnoza jest całkowicie darmowa i w żaden sposób nie zobowiązuje do skorzystania z naszych usług.

Serwisujemy telewizory we wszystkich miastach w tym: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz. 

Naprawiamy wszystkie marki telewizorów m.in.: Samsung, Lg, Philips, Sony, Tcl, Sharp, Panasonic, Jvc, Hisense, Xiaomi, Manta, Blaupunkt, Skymaster, Gogen, Tesla, Hitachi, Lin, Ltc, Sencor, Kiano, United, Metz, Technisat, Nordmende, Ferguson

Naprawa TV

Jeśli masz jakikolwiek problem ze swoim telewizorem - odezwij się do nas. Chętnie i uczciwie doradzimy co dalej. Czy jest szansa na skuteczną naprawę, a może już się nie opłaca inwestować w naprawę i lepiej udać się po nowy telewizor.

Serwis RTV Naprawiamy sprzęt RTV. Nasz serwis RTV posiada ogromne doświadczenie w tym zakresie. Nasi technicy uruchomili tysiące uszkodzonych sprzętów elektronicznych domowego użytku. Naprawiamy amplitunery, telewizory,  radioodbiorniki, odtwarzacze dvd, blue-ray,  odtwarzacze kasetowe. Mamy duże doświadczenie w pracy ze wszystkimi wiodącymi producentami sprzętu.  czytaj więcej
Serwis i naprawa monitorów Serwisujemy monitory komputerowe. Naprawiamy konstrukcje przeznaczone do użytku domowego, jak również modele profesjonalne i do zastosowań specjalnych. Obsługujemy wszystkich wiodących w tym segmencie rynku producentów, w tym Iiyama, LG, Samsung, Dell, BenQ, Acer, Gateway, HP, NEC. czytaj więcej
Serwis - naprawa projektorów Obsługujemy projektory wszystkich producentów. W naszym serwisie posiadamy wszelkie niezbędne informacje dotyczące technologii stosowanych w tego rodzaju urządzeniach - jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem - nawet przy najbardziej skomplikowanych uszkodzeniach. czytaj więcej

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6