Serwis - naprawa projektorów IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 


Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Serwis - naprawa projektorów

Obsługujemy projektory wszystkich producentów. W naszym serwisie posiadamy wszelkie niezbędne informacje dotyczące technologii stosowanych w tego rodzaju urządzeniach - jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem - nawet przy najbardziej skomplikowanych uszkodzeniach.

 

W przypadku awarii tego rodzaju sprzętu zazwyczaj możemy mieć do czynienia z kilkoma objawami uszkodzeń:

Projektor się nie włącza

Gdy wystąpi ten rodzaj usterki, zazwyczaj problemem jest zasilanie. Przyczyną awarii są często przepięcia w sieci energetycznej, na przykład spowodowane wyładowaniami atmosferycznymi.

Projektor nie wyświetla obrazu

Jedną z przyczyn może być uszkodzenie lampy projektora - lampa pełni rolę żarówki i może po prostu przestać świecić, co skutkować będzie oczywiście brakiem obrazu.

Zmniejszenie jasności, nienaturalne kolory wyświetlane przez projektor

Przyczyną tego typu zachowania jest często wyeksploatowanie lampy projektora. Źródło światła w projektorze działa w trudnych warunkach - wysoka temperatura i wysoki prąd. Naturalną cechą lampy jest jej określona żywotność – odpowiednia liczba godzin prawidłowego działania. Gdy zbliżamy się do limitu czasu określonego przez producenta, parametry lampy zaczynają się zmieniać - co może powodować zmniejszenie jasności i przekłamanie odcieni wyświetlanych kolorów (światło staje się żółtawe).

Komunikaty o błędach

W tym przypadku zgłoszony przez system problem nie musi mieć jednoznacznej przyczyny. Komunikat o błędzie nie zawsze wskazuje na prawdziwy problem – niekiedy informuje o uszkodzeniu lampy, gdy w rzeczywistości to np. układ zasilania ma awarię. System może wskazać na niewłaściwy problem, ale nasi technicy są w stanie przeprowadzić odpowiednią diagnostykę uszkodzeń.

Ostrzeżenie o wzroście temperatury

Lampa projektora emituje duże ilości ciepła, które musi zostać rozproszone, aby zapobiec uszkodzeniu podzespołów. Wbudowany system kontroluje temperaturę urządzenia wyłączając projektor i nie pozwalając na jego uruchomienie dopóki nie nastąpi odpowiednie ostudzenie aparatury. Podczas awarii systemu wystarczy niekiedy po prostu wymienić termometr cyfrowy i problem zostaje rozwiązany.

Limit czasu pracy projektora

Większość projektorów ma licznik godzin pracy. Jest to informacja dla użytkownika związana z koniecznością wymiany lampy. W przypadku przekroczenia limitu, w zależności od producenta urządzenia, zaimplementowane rozwiązania mogą wymusić całkowity brak obrazu i pracę w trybie awaryjnym lub radykalne zmniejszenie jasności.

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).