Serwis - naprawa projektorów

Obsługujemy projektory wszystkich producentów. W naszym serwisie posiadamy wszelkie niezbędne informacje dotyczące technologii stosowanych w tego rodzaju urządzeniach - jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem - nawet przy najbardziej skomplikowanych uszkodzeniach.

W przypadku awarii tego rodzaju sprzętu zazwyczaj możemy mieć do czynienia z kilkoma objawami uszkodzeń:

Projektor się nie włącza

Gdy wystąpi ten rodzaj usterki, zazwyczaj problemem jest zasilanie. Przyczyną awarii są często przepięcia w sieci energetycznej, na przykład spowodowane wyładowaniami atmosferycznymi.

Projektor nie wyświetla obrazu

Jedną z przyczyn może być uszkodzenie lampy projektora - lampa pełni rolę żarówki i może po prostu przestać świecić, co skutkować będzie oczywiście brakiem obrazu.

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy transport

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Każde urządzenie, które naprawimy - zostanie objęte roczną gwarancją, niezależnie od tego jaka usterka w nim wystąpiła! 6-miesięczna gwarancja na materiały eksploatacyjne.

Niezobowiązująca diagnoza.

Darmowa diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

1Wypełnij formularz online

To wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć. 
My zajmiemy się resztą.

2Pakowanie i odbiór

Nie musisz drukować dokumentów, kurier przyjedzie 
po urządzenie.

3Zwrot na nasz koszt

Niezależnie od decyzji, zwrócimy urządzenie 
bez opłat.

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zmniejszenie jasności, nienaturalne kolory wyświetlane przez projektor

Przyczyną tego typu zachowania jest często wyeksploatowanie lampy projektora. Źródło światła w projektorze działa w trudnych warunkach - wysoka temperatura i wysoki prąd. Naturalną cechą lampy jest jej określona żywotność – odpowiednia liczba godzin prawidłowego działania. Gdy zbliżamy się do limitu czasu określonego przez producenta, parametry lampy zaczynają się zmieniać - co może powodować zmniejszenie jasności i przekłamanie odcieni wyświetlanych kolorów (światło staje się żółtawe).

Komunikaty o błędach

W tym przypadku zgłoszony przez system problem nie musi mieć jednoznacznej przyczyny. Komunikat o błędzie nie zawsze wskazuje na prawdziwy problem – niekiedy informuje o uszkodzeniu lampy, gdy w rzeczywistości to np. układ zasilania ma awarię. System może wskazać na niewłaściwy problem, ale nasi technicy są w stanie przeprowadzić odpowiednią diagnostykę uszkodzeń.

Ostrzeżenie o wzroście temperatury

Lampa projektora emituje duże ilości ciepła, które musi zostać rozproszone, aby zapobiec uszkodzeniu podzespołów. Wbudowany system kontroluje temperaturę urządzenia wyłączając projektor i nie pozwalając na jego uruchomienie dopóki nie nastąpi odpowiednie ostudzenie aparatury. Podczas awarii systemu wystarczy niekiedy po prostu wymienić termometr cyfrowy i problem zostaje rozwiązany.

Limit czasu pracy projektora

Większość projektorów ma licznik godzin pracy. Jest to informacja dla użytkownika związana z koniecznością wymiany lampy. W przypadku przekroczenia limitu, w zależności od producenta urządzenia, zaimplementowane rozwiązania mogą wymusić całkowity brak obrazu i pracę w trybie awaryjnym lub radykalne zmniejszenie jasności.

Serwis RTV Z przyczyn technicznych obecnie serwis telewizorów został wstrzymany! czytaj więcej

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8