Serwis - naprawa projektorów Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Obsługujemy projektory wszystkich producentów. W naszym serwisie posiadamy wszelkie niezbędne informacje dotyczące technologii stosowanych w tego rodzaju urządzeniach - jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem - nawet przy najbardziej skomplikowanych uszkodzeniach.

 

W przypadku awarii tego rodzaju sprzętu zazwyczaj możemy mieć do czynienia z kilkoma objawami uszkodzeń:

Projektor się nie włącza

Gdy wystąpi ten rodzaj usterki, zazwyczaj problemem jest zasilanie. Przyczyną awarii są często przepięcia w sieci energetycznej, na przykład spowodowane wyładowaniami atmosferycznymi.

Projektor nie wyświetla obrazu

Jedną z przyczyn może być uszkodzenie lampy projektora - lampa pełni rolę żarówki i może po prostu przestać świecić, co skutkować będzie oczywiście brakiem obrazu.

Zmniejszenie jasności, nienaturalne kolory wyświetlane przez projektor

Przyczyną tego typu zachowania jest często wyeksploatowanie lampy projektora. Źródło światła w projektorze działa w trudnych warunkach - wysoka temperatura i wysoki prąd. Naturalną cechą lampy jest jej określona żywotność – odpowiednia liczba godzin prawidłowego działania. Gdy zbliżamy się do limitu czasu określonego przez producenta, parametry lampy zaczynają się zmieniać - co może powodować zmniejszenie jasności i przekłamanie odcieni wyświetlanych kolorów (światło staje się żółtawe).

Komunikaty o błędach

W tym przypadku zgłoszony przez system problem nie musi mieć jednoznacznej przyczyny. Komunikat o błędzie nie zawsze wskazuje na prawdziwy problem – niekiedy informuje o uszkodzeniu lampy, gdy w rzeczywistości to np. układ zasilania ma awarię. System może wskazać na niewłaściwy problem, ale nasi technicy są w stanie przeprowadzić odpowiednią diagnostykę uszkodzeń.

Ostrzeżenie o wzroście temperatury

Lampa projektora emituje duże ilości ciepła, które musi zostać rozproszone, aby zapobiec uszkodzeniu podzespołów. Wbudowany system kontroluje temperaturę urządzenia wyłączając projektor i nie pozwalając na jego uruchomienie dopóki nie nastąpi odpowiednie ostudzenie aparatury. Podczas awarii systemu wystarczy niekiedy po prostu wymienić termometr cyfrowy i problem zostaje rozwiązany.

Limit czasu pracy projektora

Większość projektorów ma licznik godzin pracy. Jest to informacja dla użytkownika związana z koniecznością wymiany lampy. W przypadku przekroczenia limitu, w zależności od producenta urządzenia, zaimplementowane rozwiązania mogą wymusić całkowity brak obrazu i pracę w trybie awaryjnym lub radykalne zmniejszenie jasności.

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).