Serwis i naprawa monitorów

Serwisujemy monitory komputerowe. Naprawiamy konstrukcje przeznaczone do użytku domowego, jak również modele profesjonalne i do zastosowań specjalnych. Obsługujemy wszystkich wiodących w tym segmencie rynku producentów, w tym Iiyama, LG, Samsung, Dell, BenQ, Acer, Gateway, HP, NEC.

Zapewniamy wykwalifikowany i doświadczony zespół serwisantów, doskonale zaznajomiony z każdym podzespołem monitora i zastosowanym rozwiązaniem technicznym, mający na swym koncie setki zakończonych sukcesem procesów naprawczych. Technicy działają korzystając ze wsparcia odpowiednio wyposażonego zaplecza technicznego, dysponując przy tym szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń monitora. Na jej podstawie sporządzony i przedstawiony zostaje kosztorys usunięcia usterki. Diagnostyka nie zobowiązuje do naprawy. Na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naszych usług bez wnoszenia jakichkolwiek opłat.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Staramy się działać szybko i bezzwłocznie. Wiemy jak kłopotliwe mogą być przestoje spowodowane usterkami zwłaszcza w przypadku monitorów wykorzystywanych zawodowo. Na stole serwisowym monitor musi jednak spędzić wymaganą przywróceniem pełnej funkcjonalności wymaganą ilość czasu. Opuszczając stanowisko poddany jest zawsze drobiazgowym procedurom testowym. Musimy mieć pewność, że trafiając do użytkownika pozbawiony jest wszelkich ukrytych mankamentów. Na wszelkie czynności serwisowe udzielamy oczywiście gwarancji.

Jeśli monitor przestał wyświetlać obraz, pojawiły się niepokojące plamy, przebarwienia, zniekształcenia, pasy, “krzaczki”, monitor w ogóle się nie włącza, bądź uruchamia się dłużej lub zwykle, aby zaczął pracę wymaga wielokrotnego przyciśnięcia włącznika, samodzielnie zaczął się wyłączać, pojawia się komunikat “brak sygnału” lub wyskakują okienka z menu użytkownika, jeśli wystąpił któryś z wymienionych objawów, monitor najwyraźniej potrzebuje interwencji specjalisty. Zapraszamy do naszego serwisu. Służymy radą i pomocą.

 

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6