Serwis i naprawa robotów sprzątających Roomba

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy
transport

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

zamów odbiór

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja
12 miesięcy!

Każde urządzenie, które naprawimy - zostanie objęte roczną gwarancją, niezależnie od tego jaka usterka w nim wystąpiła! 6-miesięczna gwarancja na materiały eksploatacyjne.

Niezobowiązująca diagnoza

Darmowa
diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń robota zwieńczoną kosztorysem usunięcia usterki. Diagnostyka nie zobowiązuje do naprawy. Na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naszych usług - żadne opłaty nie zostaną naliczone. Do właściwej naprawy przystępujemy po uzgodnieniu z użytkownikiem sprzętu wszystkich warunków serwisowania.

Działamy sprawnie, fachowo i rzetelnie. Dokładamy wszelkich starań aby każdy proces serwisowy Roomby zakończyć w możliwie najkrótszym czasie. Naprawiona Roomba poddawana jest odpowiednim testom. Musimy mieć pewność, że robot opuszczający serwis jest w pełni sprawnym, gotowym do pracy urządzeniem, i nie posiada żadnych ukrytych mankamentów. Na wszelkie czynności serwisowe udzielamy oczywiście gwarancji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pogwarancyjnych kłopotów z Państwa robotem sprzątającym zapraszamy do naszego serwisu. Zapewniamy, że Roomba pozostanie w dobrych rękach.

Obsługujemy wszystkie serie urządzeń tej marki: “s”, “i”, “e”, 900 oraz 600.

Seria 600 reprezentuje podstawową linię urządzeń sprzątających Roomba.

 • Roomba 675 - model posiada łączność przez Wi-Fi, dwie szczotki sprzątające, trzystopniowy system odkurzania oraz możliwość zaprogramowania swoich działań na wszystkie dni tygodnia.
 • Roomba 605 - to model podstawowy posiadający na wyposażeniu dwie szczotki sprzątające do wszystkich powierzchni oraz opatentowany trzystopniowy system odkurzania.
  Serwis i naprawa robotów sprzątających Roomba

  Szczotki obracają się w przeciwnych kierunkach czyniąc sprzątanie niezwykle efektywnym. Trzystopniowy system gwarantuje odkurzanie nawet w narożnikach oraz wzdłuż krawędzi (specjalna szczotka). Czujniki regulujące wysokość głowicy pozwalają jej utrzymać się w stałej odległości od powierzchni odkurzanych gwarantując odpowiedni kontakt z każdym rodzajem otoczenia. Czujniki DirtDetect informują system o bardziej zabrudzonych obszarach pozwalając na ich gruntowną penetrację.

  Seria e - to zwiększona w stosunku do linii 600 moc ssania, dwie gumowe szczotki i wysoko wydajny filtr specjalnego projektu.

  • Roomba e5 - precyzyjny system nawigacji oraz wykrywania zabrudzeń Dirt Detect dostarczają danych wykorzystywanych podczas sprzątania. To robot zaprojektowany specjalnie do utrzymywania czystości w domach gdzie mieszkają zwierzęta. System podwójnej filtracji usuwa blisko 100%, pyłków, roztoczy, pleśni oraz psich i kocich alergenów. Pojemnik na brud przystosowany został do mycia pod bieżącą wodą.

  Seria 900 - to przede wszystkim kontrola sprawowana z poziomu smartfona.

  • Roomba 976 - łącznością Wi-Fi, zwiększona moc ssącą (w stosunku do serii 600) oraz kompleksowe sprzątanie dzięki zdalnej kontroli parametrów odkurzania nawet podczas nieobecności w domu za pośrednictwem aplikacji iRobot HOME.
  • Roomba 9800 - jeszcze większa moc ssąca zapewniona poprzez system Carpet Boost.

  Zastosowanie technologii vSLAM wykorzystującej optyczny czujnik do stworzenia mapy sprzątanych powierzchni gwarantuje kompleksowe i wydajne sprzątanie.

  Seria i - dokładne zaplanowanie obszaru i czasu sprzątania plus samodzielne opróżnianie pojemnika na brud.

  • Roomba i7 - technologia Imprint mapująca otoczenie w celu bardziej efektywnego sprzątania. Dzięki technologii Imprint stworzone zostaje inteligentne środowisko, urządzeń domowych mogących porozumiewać się ze sobą.
  • Roomba i7+ - to przede wszystkim stacja dokująca Clean Base pozwalająca na samodzielne i zautomatyzowane opróżnianie pojemnika na brud. Stacja ładująco-czyszcząca daje użytkownikowi duży komfort sprzątania – zamykany worek stacji może pomieścić zawartość około trzydziestu pełnych pojemników i7+, których nie trzeba za każdym razem opróżniać.

  Seria s - to najbardziej zaawansowane urządzenia odkurzające iRobot.

  • Roomba s9 - sprzątanie w głębokich narożnikach oraz wzdłuż krawędzi dzięki technologii PerfectEdge z nowo zaprojektowaną szczotką. To także możliwość pracy według indywidualnej mapy terenu i najbardziej efektywnych ścieżek (vSLAM).
  • Roomba s9+ - To dodatkowo samodzielne opróżnianie pojemnika na brud oraz niezwykła moc ssąca urządzenia.

  Galeria Iviter

  serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8
  Serwisujemy roboty sprzątające amerykańskiej marki Neato. Obsługujemy wszystkie modele każdej serii, w tym Botvac (D), Connected, XV, bez względu na rok produkcji urządzenia. Naprawiamy…
  Serwisujemy roboty mopujące marki Braava, produkowane przez iRobot, czołowego dostawcę tego typu urządzeń. Naprawiamy wszystkie modele, każdy rodzaj usterki, łącznie ze skomplikowanymi…
  Serwisujemy roboty odkurzające marki Roomba produkowane przez iRobot, czołowego przedstawiciela tej branży. Naprawiamy wszystkie modele. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym rodzajem…

  Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

  Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
  Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: referencje

  Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: darmowapaczka