Serwis robotów sprzątających

Naprawiamy wszystkie roboty sprzątające, wszystkich producentów. Dysponujemy niezbędnymi, specyficznymi podzespołami. Jesteśmy w stanie usunąć nawet poważną usterkę płyty głównej, czego nie jest w stanie wykonać praktycznie żaden serwis, nawet autoryzowany (zazwyczaj serwisy proponują wymianę płyty głównej w absurdalnie wysokiej cenie).

Naprawiamy sprzęt wszystkich producentów - iRobot Roomba, Neato, Miele, DirtDevil, Scooba, Daily Cleaner, Sencor, iLife, Samsung, Vileda, Hoover, Samsung, RoboJet, Carneo, Ecovacs, Moneual, LG, Makita.

Naprawa robotów sprzątających

Prowadzimy kompleksowe naprawy automatycznych, bezprzewodowych robotów sprzątających. Wieloletnie doświadczenie naszych techników, a także ogromna wiedza pozwalają na skuteczne naprawy wadliwego sprzętu, a także jego konserwację. Naprawimy usterkę, wymienimy wadliwe podzespoły, a także wykonamy profilaktyczne czyszczenie robotów sprzątających.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Roboty sprzątające stały się obowiązkowym sprzętem w gospodarstwach domowych, a także jako wyposażenie małych biur. Pozwalają one na zaoszczędzenie czasu, a także pracę w każdej chwili. Jednakże, jak każde urządzenie elektroniczne roboty sprzątające również podatne są na usterki wynikające ze złego użytkowania, zużycia podzespołów spowodowanych eksploatacją urządzenia czy uszkodzenia mechaniczne.

W ramach usługi serwisowej wykonujemy:

 • wymianę lamp fluorescencyjnych
 • wymianę diod LED w matrycach
 • wymianę układów scalonych (przetworników, procesorów i innych)
 • wymianę matryc
 • wymianę przewodów oraz taśm sygnałowych
 • wymianę gniazd zasilania

Naprawimy elektronikę matryc, układy zasilania, ładowania, sterowania oraz kontroli temperatury, zajmiemy się standardowym lub cyklicznym czyszczeniem robotów sprzątających, wykonamy endoskopową inspekcję komponentów BGA.

Naprawa robotów sprzątających
Serwis robotów sprzątających Serwis robotów sprzątających 1 Serwis robotów sprzątających 2 Serwis robotów sprzątających 3 Serwis robotów sprzątających 4 Serwis robotów sprzątających 5 Serwis robotów sprzątających 6 Serwis robotów sprzątających 7 Serwis robotów sprzątających 8 Serwis robotów sprzątających 9 Serwis robotów sprzątających 10 Serwis robotów sprzątających 11 Serwis robotów sprzątających 12 Serwis robotów sprzątających 13 Serwis robotów sprzątających 14 Serwis robotów sprzątających 15 Serwis robotów sprzątających 16 Serwis robotów sprzątających 17

 

 

Konserwacja robotów sprzątających

Bardzo ważna jest odpowiednia konserwacja urządzenia, przynajmniej raz do roku. Usługa ta jest istotna gdyż pomaga przedłużyć żywotność sprzętu, a także w porę zareagować jeśli dany komponent jest do wymiany. Unikniemy dzięki temu poważnych usterek.

Jeśli zauważyłeś niepokojące sygnały w Twoim robocie sprzątającym lub interesuje Cię usługa serwisowa dla Twojej firmy skontaktuj się z nami!

Iviter serwis - serwis pogwarancyjny Warszawa

Krok 1Krok 1: Kontakt

Zadzwoń do naszych konsultantów lub przyjdź z uszkodzonym robotem sprzątającym do jednego z naszych serwisów w Warszawie i przedstaw problem. Dokonamy szacunkowej wyceny kosztów, a następnie – jeśli zgodzisz się na naprawę – poprosimy Cię o pozostawienie zepsutego urządzenia w serwisie lub jego wysyłkę (realizujemy naprawy wysyłkowe na terenie całej Polski).

Krok 2Krok 2: Darmowa diagnoza

Kompleksowa diagnostyka to darmowa usługa, która ma na celu dokładne określenie kosztów naprawy, sprawdzenie dostępności części zamiennych, a także podanie czasu, jaki technicy potrzebują na serwis.

Krok 3Krok 3: Naprawa

Przystępujemy do pracy. Wykorzystujemy całe nasze doświadczenie, wiedzę oraz profesjonalny sprzęt po to, by naprawa przebiegła skutecznie i możliwie, jak najszybciej.

Krok 4Krok 4: Odbiór / wysyłka

Jak tylko naprawa zakończy się sukcesem, powiadamiamy klientów o możliwości odbioru naprawionego urządzenia.

Konserwacja robotów sprzątających
robot sprzątający

Roboty sprzątające

Roboty sprzątające są coraz częściej wykorzystywane zarówno w gospodarstwach domowych, jak i przedsiębiorstwach. Ilość producentów, a także różnych rodzajów samych robotów (oprócz robotów sprzątających wyróżniamy także roboty basenowe i koszące) świadczy o powszechności urządzenia. Standardowe roboty sprzątające poradzą sobie zarówno z dywanem, jak i drewnianą podłogą (nie rysując jej). Nowoczesne roboty automatyczne dostosowują się do powierzchni, a także pokonują małe przeszkody w postaci progów. Ze względu na drobne gabaryty (i związaną z tym wysokość) poradzą sobie z zabrudzeniami pod kanapami, łóżkami czy fotelami. Funkcje te oferują m.in. roboty Roomba, Dirtdog, RC3000, Navibot i Philips. Odkurzacze czyszczą podłogę poprzez zamiatanie i ssanie. Roboty Scooba i Mint wykonują usługę czyszczenia na mokro. Zasada jest dość prosta: im droższe urządzenie tym więcej funkcji zawiera. Wybierając robota sprzątającego powinieneś dokładnie zastanowić się nad trybami czyszczenia, jakie Cię najbardziej interesują. A tych jest sporo.

Niektóre z robotów wyposażone są w piloty zdalnego sterowania, przez co możesz samodzielnie skierować urządzenie w miejsce, które wymaga czyszczenia. Większość z nich posiada aplikacje, przez które możesz kontrolować urządzenie poza domem czy biurem. Bardziej zaawansowane roboty sprzątające posiadają sześć trybów, w tym: automatyczny, specjalnie zaprogramowany tak, by urządzenie czyściło powierzchnię aż do wyczerpania baterii, najbardziej wydajny tryb turbo zbierający najwięcej brudu i kurzu czy czyszczenie punktowe skupiając uwagę robota na określonym obszarze.

Serwisujemy każdy rodzaj robotów sprzątających, a w tym m.in.:

Roboty odkurzające

Najliczniejsza grupa urządzeń sprzątających i najbardziej powszechna ze względu na swoje funkcje (od podstawowych do tych najbardziej zaawansowanych), a także cenę. Roboty odkurzające pracują na sucho, dostosowane są do większości powierzchni (twarde parkiety, dywany, wykładziny, panele, kafelki i inne). Usuwają kurz, brud, sierść zwierzaków domowych. Ze względu na ciągłe użytkowanie, urządzenie, a raczej komponenty z jakich się składa zużywają się, przez co sprzęt nie działa tak, jak powinien.

Roboty mopujące

Odpowiedzialne są za czyszczenie twardych powierzchni w domu, takich jak płytki, parkiety, linoleum. W skład ich wyposażenia wchodzą przymocowane do głowicy czyszczącej ściereczki jedno lub wielorazowego użytku. Roboty mopujące pracują w dwóch trybach pracy: na mokro oraz na sucho. W przypadku tej pierwszej odbywa się proces mopowania, a w drugiej zamiatania. Roboty mopujące, tak jak każde inne powinny podlegać okresowym przeglądom technicznym. Najbardziej podatny na uszkodzenia jest moduł głowicy czyszczącej. Wymianom mogą także podlegać filtry dlatego tak ważna jest, wyżej wspomniana, konserwacja urządzenia robota sprzątającego.

Roboty myjące

Cechami wspólnymi robotów myjących są zbiorniki (na czystą i brudną wodę), które należy wypełnić wodą i/lub płynem czyszczącym, ściereczki z mikrofibry, które zbierają brud z szczelnych powierzchni twardych, a także nawigujące robota czujniki. Dodatkowym atutem zbiorników jest podział na czystą i brudną wodą.

Naprawa robotów sprzątających

W naszym serwisie pogwarancyjnym wymienimy, a także naprawimy:

 • szczotki gumowe
 • filtry
 • łożyska
 • moduł wirującej szczotki
 • moduł głowicy czyszczącej
 • bezprzewodowe centrum sterowania
 • pilot zdalnego sterowania
 • baza stacji dokującej
 • wirtualna ściana (blokuje dostęp robota sprzątającego do poszczególnych miejsc, np. legowisk zwierząt domowych, a także zapobiega zderzeniu się robota z konkretnymi przedmiotami – wazonami, miskami i innymi).
 • wirtualna latarnia
 • akumulator

Zapraszamy do korzystania z naszych serwisowych usług!

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6
Serwisujemy roboty sprzątające amerykańskiej marki Neato. Obsługujemy wszystkie modele każdej serii, w tym Botvac (D), Connected, XV, bez względu na rok produkcji urządzenia. Naprawiamy…
Serwisujemy roboty mopujące marki Braava, produkowane przez iRobot, czołowego dostawcę tego typu urządzeń. Naprawiamy wszystkie modele, każdy rodzaj usterki, łącznie ze skomplikowanymi…
Serwisujemy roboty odkurzające marki Roomba produkowane przez iRobot, czołowego przedstawiciela tej branży. Naprawiamy wszystkie modele. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym rodzajem…

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny