Serwis - Naprawa urządzeń spawalniczych - spawarek

serwis urzadzeń spawalniczych

Obecnie z przyczyn technicznych nie prowadzimy naprawy urządzeń spawalniczych!

Serwisujemy specjalistyczne urządzenia spawalnicze, w tym spawarki inwertorowe i transformatorowe, prostowniki i półautomaty spawalnicze, urządzenia spawające metodą TIG, MIG/MAG oraz MMA.

Obsługujemy wszystkich wiodących na rynku producentów tego rodzaju urządzeń, w tym m.in.: Bester, Dedra, Magnum, Stayer, Stanley, Lincoln Electric, Paton, Ideal, Ozas, Sherman.

Jesteśmy w stanie zmierzyć się z każdym rodzajem usterki. Dysponujemy wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem serwisantów specjalizujących się w serwisowaniu urządzeń spawalniczych. Posiadamy znakomicie wyposażone zaplecze warsztatowe oraz szeroki dostęp do oryginalnych podzespołów i części zamiennych.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń spawarki. Na jej podstawie sporządzony zostaje kosztorys usunięcia usterki. Na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naszych usług - w przypadku rezygnacji z naprawy żadne opłaty nie będą naliczane.

Działamy sprawnie i fachowo i rzetelnie. Wiedząc jak kłopotliwe dla użytkowników są awarie tego rodzaju urządzeń, każdy proces serwisowy staramy się przeprowadzić w możliwie najkrótszym czasie. Przed opuszczeniem stanowiska naprawczego spawarka poddawana jest kompleksowym testom - musimy mieć pewność, że wydajemy gotowe do działania, w pełni funkcjonalne urządzenie. Na wszystkie przeprowadzone w naszym serwisie usługi udzielamy oczywiście gwarancji.

W przypadku jakichkolwiek kłopotów pogwarancyjnych z Państwa urządzeniem spawalniczym zapraszamy do naszego serwisu. Zapewniamy, że sprzęt pozostanie w dobrych rękach.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny