Serwis - naprawa zmywarek gastronomicznych

Serwisujemy różne modele zmywarek wykorzystywanych w punktach gastronomii. Naprawiamy zmywarki uniwersalne, kapturowe, tunelowe, do szkła, tac i garnków, wszystkich wiodących w branży producentów i dostawców, w tym m.in. Stalgast, Krupps, Whirlpool, DIHR, Hendi, Resto Qality, Redfox, Fagor, Barmatic, Winterhalter.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń, na podstawie której sporządzamy kosztorys usunięcia usterki. Rezygnacja z naprawy na tym etapie serwisowania nie pociąga za sobą żadnych opłat. Na przeprowadzone czynności serwisowe udzielamy gwarancji.

Zapewniamy doświadczony i wykwalifikowany zespół serwisantów, odpowiednie wyposażenie techniczne oraz szeroki dostęp do podzespołów i części zamiennych.

Działamy szybko - wiemy jak kłopotliwe są przerwy w pracy spowodowane usterkami tego rodzaju urządzeń. Każdą naprawę staramy się przeprowadzić w możliwie najkrótszym czasie.

Zapraszamy do współpracy wszystkie punkty gastronomii - jeśli Państwa zmywarka uległa awarii, jesteśmy w stanie pomóc.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw. (Na materiały eksploatacyjne typu szczotki / filtry / baterie / akumulatory itp. udzielamy 6 miesięcy gwarancji)

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny