Serwis - naprawa podgrzewaczy płytowych

Naprawiamy elektryczne podgrzewacze płytowe, urządzenia będące na wyposażeniu wielu profesjonalnych kuchni. Serwisujemy modele stosowane zarówno w małej, jak i dużej gastronomii, podgrzewacze wielo i jednopłytowe, wykonane ze stali nierdzewnej, jak i witroceramiczne. Obsługujemy urządzenia wiodących na rynku producentów, m.in. Lozamet, Bartscher, Saro, Hendi, Diamond, RM Gastro.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń urządzenia, w wyniku której poznajemy całkowite koszty ewentualnego serwisowania. Na wszelkie czynności naprawcze przeprowadzone w naszym serwisie udzielamy oczywiście gwarancji.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, odpowiednio wyposażone zaplecze techniczne oraz szeroki dostęp do podzespołów i części zamiennych.

Staramy się działać bezzwłocznie - wiemy jak kłopotliwe są przestoje w pracy tego rodzaju urządzeń.

Pomimo profesjonalnego wykonania sprzęt gastronomiczny także ulega awariom. Jeśli podgrzewacz przestał działać albo płyty nie mają odpowiedniej temperatury - zapraszamy do naszego serwisu. Służymy pomocą.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny