Serwis - naprawa miesiarek

Naprawiamy miesiarki, potocznie zwane także mikserami (planetarnymi, spiralnymi), urządzenia służące do wyrobu ciasta, znajdujące zastosowanie najczęściej w cukierniach, piekarniach i pizzeriach, ale także w innych punktach gastronomii.

Serwisujemy różne modele tych urządzeń, wszystkich wiodących producentów i dostawców sprzętów wykorzystywanych w gastronomii, w tym m.in. Royal Catering, MASZ czy Resto Quality.

Oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą diagnostykę uszkodzeń miesiarki, na podstawie której przedstawiamy wycenę kosztów usunięcia usterki. W przypadku naprawy urządzenia, na wszelkie przeprowadzone czynności serwisowe udzielamy oczywiście gwarancji.

Zespół naszych wykwalifikowanych serwisantów wsparty odpowiedni wyposażonym zapleczem technicznym i szerokim dostępem do części zamiennych jest gwarantem skutecznie przeprowadzonych procesów naprawczych.

Staramy się działać szybko i bez zakłóceń - zdajemy sobie sprawę z trudności wynikających z awarii tego rodzaju urządzeń. W przypadku uszkodzenia miesiarki zapraszamy do naszego serwisu - służymy pomocą.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny