Serwis - naprawa maszynek do rozbijania mięsa - kotleciarek (steaker'ów)

Naprawiamy profesjonalne elektryczne maszynki do rozbijania mięsa - kotleciarki, urządzenia pozwalające na szybkie i wydajne przygotowanie dużej ilości kotletów. Serwisujemy różne modele wszystkich wiodących producentów i dostawców tego wyposażenia, jak Forgast, Hendi, Stalgast, Ma-Ga, Redfox czy Inoxxi.

Zapewniamy wykwalifikowany i doświadczony zespół serwisantów wsparty odpowiednio wyposażonym zapleczem technicznym oraz szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych.

Oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą diagnostykę uszkodzeń urządzenia oraz wycenę kosztów serwisowania, na podstawie której właściciel maszyny decyduje o jej dalszych losach. W przypadku serwisowania, na wszelkie przeprowadzone działania udzielamy oczywiście gwarancji.

Nie tracimy czasu - staramy się działać szybko i sprawnie. Zdajemy sobie sprawę, jak kłopotliwe mogą być przestoje w pracy tego rodzaju urządzeń.

Zapraszamy restauracje, stołówki, sklepy mięsne, firmy cateringowe - jeśli zdarzy się awaria, albo cokolwiek niepokojącego dzieje się z Państwa steakerem - jesteśmy w stanie pomóc.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny