Serwis - naprawa gofrownic

Serwisujemy profesjonalne gofrownice - bardzo popularne urządzenia gastronomiczne. Naprawiamy zarówno gofrownice bąbelkowe, jak i typu “w kratkę”. Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń i wycenę kosztów ewentualnej naprawy. Na przeprowadzone w serwisie czynności naprawcze udzielamy gwarancji. Zapewniamy doświadczony i wykwalifikowany zespół serwisantów, dokładający wszelkich starań aby naprawa przebiegła sprawnie i bez zakłóceń - wiemy jak kłopotliwe są przestoje w pracy tego rodzaju urządzeń.

Usterki gofrownic zdarzają się często w wyniku niewłaściwej ich eksploatacji, dlatego bardzo istotne jest przestrzeganie zaleceń producentów - stosowanie odpowiedniej temperatury wypieku, właściwe czynności konserwacyjne, używanie tylko zalecanych akcesoriów - to wszystko przedłuża żywotność urządzenia. Nie sposób jednak zapobiec wszystkim awariom. W przypadku już zaistniałej usterki zapraszamy do naszego serwisu. Służymy pomocą.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny