Serwis - naprawa gastronomicznych patelni elektrycznych

Serwisujemy patelnie elektryczne, urządzenia przeznaczone do smażenia, duszenia lub podgrzewania, wykorzystywane w punktach zbiorowego żywienia. Naprawiamy urządzenia wszystkich wiodących producentów i dostawców tego typu sprzętów, w tym Lozamet, Stalgast, Kromet.

Oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą diagnostykę uszkodzeń urządzenia. Na podstawie przedstawionego kosztorysu ewentualnego serwisowania, użytkownik urządzenia podejmuje decyzję dotyczącą możliwości jego naprawy. Rezygnacja nie pociąga za sobą żadnych opłat. Na wszelkie przeprowadzone czynności serwisowe udzielamy oczywiście gwarancji.

Profesjonalne patelnie elektryczne należą do urządzeń wykorzystywanych są w gastronomii. Przestoje w ich pracy bywają kłopotliwe i kosztowne. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby naprawa tego rodzaju urządzeń przebiegała sprawnie, a pobyt w serwisie trwał możliwie najkrócej.

Gwarantem należycie przeprowadzonej naprawy jest w przypadku naszego serwisu wykwalifikowany i rzetelny zespół techników wsparty odpowiednio wyposażonym zapleczem warsztatowym oraz szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych.

Nasi serwisanci mają bogate doświadczenie w serwisowaniu wszelkich urządzeń wyposażenia gastronomii, w tym także elektrycznych patelni. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z Państwa sprzętem zapraszamy do nas. Jeśli urządzenie da się naprawić, my z pewnością podołamy wyzwaniu.

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy
transport

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

zamów odbiór

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja
12 miesięcy!

Każde urządzenie, które naprawimy - zostanie objęte roczną gwarancją, niezależnie od tego jaka usterka w nim wystąpiła! 6-miesięczna gwarancja na materiały eksploatacyjne.

Niezobowiązująca diagnoza

Darmowa
diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

1Wypełnij formularz online

To wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć. 
My zajmiemy się resztą.

2Pakowanie i odbiór

Nie musisz drukować dokumentów, kurier przyjedzie 
po urządzenie.

3Zwrot na nasz koszt

Niezależnie od decyzji, zwrócimy urządzenie 
bez opłat.

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź
z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz
maila

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń
do nas!

Zadzwoń pod numer: 22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: darmowapaczka