Serwis - naprawa frytownic - podgrzewaczy do frytek

Naprawiamy podgrzewacze do frytek, urządzenia ogrzewające frytki od góry grzejnikiem promiennikowym osłoniętym żaroodporną szybą, a także modele wykorzystujące gorące powietrze w komorze zbiornika. Serwisujemy wszystkich wiodących w branży producentów, w tym m.in. RedFox, Diamond, Gastro M, Bartscher, RM Gastro.

Zapraszamy do współpracy punkty dużej, jak i małej gastronomii. Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń urządzenia oraz kosztorys ewentualnego usunięcia usterki. Na tym etapie serwisowania nasze prace są niezobowiązujące - mogą Państwo zrezygnować z naprawy urządzenia nie ponosząc żadnych opłat. W przypadku serwisowania Państwa sprzętu na wszelkie wykonane w naszym serwisie czynności udzielamy gwarancji.

Zapewniamy wykwalifikowany i doświadczony zespół serwisantów wsparty odpowiednio wyposażonym zapleczem technicznym. Posiadamy szeroki dostęp do podzespołów i części zamiennych.

W trosce o bezcenny czas, staramy się działać szybko i sprawnie - przerwy w pracy tego typu urządzeń bywają przecież niezwykle kłopotliwe.

W przypadku wystąpienia awarii bądź jakichkolwiek kłopotów z Państwa podgrzewaczem frytek zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem - chętnie pomożemy.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny