Serwis - naprawa elektrycznych taboretów grzewczych

Naprawiamy elektryczne taborety grzewcze, poręczne urządzenia pomocne w gotowaniu. Serwisujemy różne modele wszystkich wiodących producentów, w tym Kromet, Lozamet, Stalgast, Hendi. Reklamowane jako urządzenia wykonane z materiałów wysokiej jakości, a co za tym idzie, niezawodnie sprawdzające się w ciężkich warunkach kuchennych, niestety, jak wszystko, także one ulegają wyeksploatowaniu i awarii.

Zapraszamy zatem wszelkiego rodzaju punkty gastronomiczne: restauracje, stołówki, firmy cateringowe, których sprzęt odmówił współpracy. Jesteśmy w stanie pomóc.

Działalność opieramy wyłącznie na wybitnej klasy serwisantach specjalizujących się w naprawach sprzętu wykorzystywanego w gastronomii. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne. Dysponujemy szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych.

Dokładamy wszelkich starań aby działać sprawnie i bez zakłóceń. Zdajemy sobie sprawę jak uciążliwe są awarie i przestoje w pracy tego typu wyposażenia.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzonego urządzenia oraz kosztorys usunięcia usterki. Rezygnacja z dalszego serwisowania na tym etapie naprawy nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Na wszelkie czynności serwisowe udzielamy oczywiście gwarancji.

W przypadku wystąpienia awarii elektrycznego taboretu prosimy o kontakt telefoniczny lub zapraszamy bezpośrednio do jednego z naszych punktów serwisowych.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny