Serwis - naprawa elektrycznych płyt grillowych

Serwisujemy elektryczne płyty grillowe. Obsługujemy modele wszystkich wiodących producentów. Oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą diagnostykę uszkodzeń. Na podstawie przedstawionego kosztorysu, użytkownik urządzenia podejmuje decyzję dotyczącą jego dalszych losów. W przypadku skierowania do naprawy, doświadczony i wykwalifikowany zespół serwisantów dołoży wszelkich starań aby proces serwisowy przebiegł sprawnie i bez zakłóceń - doskonale zdajemy sobie sprawę jak kłopotliwe mogą być przestoje tego rodzaju urządzeń. Na wszystkie przeprowadzone działania naprawcze udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Płyty grillowe są podstawowym elementem wyposażenia wielu punktów gastronomii. Często nadmiernie eksploatowane i niewłaściwie konserwowane potrafią odmówić współpracy. Niezależnie od przyczyn zaistniałej usterki, jesteśmy w stanie pomóc. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z urządzaniem zapraszamy do naszego serwisu.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny