Serwis - naprawa elektrycznych pił masarskich

Naprawiamy elektryczne piły do cięcia mięsa i kości. Serwisujemy urządzenia wszystkich czołowych producentów, takich jak RedFox, Hendi, MA - GA, Mainca czy Bizerba. Choć w większości są to wysokiej klasy urządzenia profesjonalne, także one ulegają niestety awariom. Jesteśmy po to aby zaradzić występującym problemom.

Zapraszamy zakłady przetwórstwa mięsnego, firmy cateringowe i lokale gastronomiczne, wszystkich użytkowników, których sprzęt uległ uszkodzeniom.

Zapewniamy wykwalifikowany i doświadczony zespół serwisantów wsparty odpowiednio wyposażonym zapleczem technicznym oraz szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych.

Gwarantujemy rzetelne i najszybsze z możliwych wykonanie usługi - zdajemy sobie sprawę z kłopotów jakie pociągają za sobą usterki tego typu urządzeń pracujących.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę przyczyn awarii Państwa piły oraz kosztorys ich usunięcia. W przypadku rezygnacji z naszych usług na tym etapie serwisowania żadne opłaty nie są naliczane. Na wszystkie czynności serwisowe udzielamy oczywiście gwarancji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów z Państwa piłą - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszego serwisu.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny