Serwis - naprawa elektrycznych pieców do pizzy

Serwisujemy elektryczne piece do pizzy wykorzystywane w punktach gastronomii. Naprawiamy modele wszystkich wiodących producentów, w tym m.in. Royal Catering, Hendi, ProfiChef, Caterlite, cookPRO, GGF, Moretti Forni.

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem serwisantów, odpowiednio wyposażonym zapleczem technicznym i szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych, co jest gwarantem właściwie przeprowadzanych procesów naprawczych.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń, na podstawie której sporządzamy kosztorys usunięcia usterki. Rezygnacja z naszych usług na tym etapie serwisowania nie pociąga za sobą żadnych opłat. W przypadku decyzji dotyczącej serwisowania urządzenia, na wszelkie przeprowadzone czynności naprawcze udzielamy gwarancji.

Staramy się działać szybko i sprawnie - dbamy o to aby przestoje w pracy tego rodzaju urządzeń były możliwie najkrótsze.

Jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie z każdą usterką. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z Państwa piecem - zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Zawsze służymy pomocą.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny