Serwis MaGa

Serwisujemy sprzęt gastronomiczny marki MaGa, bydgoskiego producenta krajalnic przemysłowych. Naprawiamy wszystkie typy krajalnic elektrycznych - do mięsa i sera oraz szatkownice warzyw do rozdrabniania na plastry, frytki, wiórki, kostkę bądź miazgę.

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem serwisantów i kompleksowo wyposażonym zapleczem technicznym - serwisujemy wszelkie rodzaje usterek. Na wykonane usługi udzielamy oczywiście gwarancji.

Oferujemy zawsze bezpłatną i niezobowiązującą diagnostykę urządzenia - na tym etapie serwisownia można zrezygnować z naprawy nie ponosząc żadnych opłat.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Wiemy jak kłopotliwe są przestoje w pracy tego rodzaju urządzeń - dlatego staramy się działać szybko. Sprzęt spędza w serwisie minimalną ilość czasu.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów ze sprzętem produkcji MaGa - zapraszamy do naszego serwisu. Służymy pomocą.

Wśród serwisowanych przez nas urządzeń znajdują się m.in. krajalnice: 310p, 110p CE, 110pT CE, 210p CE standard, 210pT CE, 310p2 CE standard, 310p2T (teflon) CE, 612p CE standard, 612pT (teflon) CE.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny