Wymiana wyświetlacza w smartfonie IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Wymiana wyświetlacza w smartfonie

Najczęstszą przyczyną awarii wyświetlacz jest uszkodzenie mechaniczne w wyniku uderzenia bądź upadku urządzenia. Na skutek tak niefortunnego zdarzenia może nastąpić uszkodzenie, panelu dotykowego, szybki lub samego wyświetlacza – choć awarie wyświetlacza mogą mieć także inne przyczyny, które nie są związane z działaniem czynników mechanicznych (np. defekt podświetlenia). Objawem usterki mechanicznej jest oczywiście zbity ekran, ale także brak obrazu, niekiedy czarne plamy, wypalone fragmenty wyświetlacza, które można zaobserwować pomimo działania telefonu. Naprawa wyświetlacza wiąże się z jego wymianą.

Panel dotykowy i szybka to kolejne elementy, które łatwo mogą ulec uszkodzeniu podczas uderzenia bądź upadku. Są one ze sobą klejone i awaria jednego z elementów na ogół generuje konieczność wymiany całego panelu wyświetlacza. Wymiany tego podzespołu można dokonać także w przypadku porysowania szybki i spadku czytelności obrazu.