Wymiana gniazda zasilania/gniazda słuchawkowego w smartfonie IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Wymiana gniazda zasilania/gniazda słuchawkowego w smartfonie

Serwisujemy wszelkie gniazda będące na wyposażeniu telefonów komórkowych i smartfonów. Jeśli telefon nie ładuje baterii przy podłączonej ładowarce bądź przerywa proces ładowania (przy sprawnej wtyczce ładowarki) może zachodzić konieczność wymiany gniazda zasilania. Gniazdo takie należy wymienić także w przypadku jego mechanicznego uszkodzenia (wyrwania). Odradza się używania telefonu z uszkodzonym gniazdem – może to spowodować poważniejsze usterki (zwarcia) i wzrost kosztów ewentualnej naprawy.

Objawem niesprawnego gniazda słuchawkowego jest brak możliwości przekazywania sygnału i w efekcie brak dźwięku w słuchawkach lub dźwięk przerywany.