Wymiana baterii w smartfonie IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Wymiana baterii w smartfonie

Wymieniamy akumulatory wyeksploatowane w procesie użytkowania smartfona. Najczęstszym objawem zużytej baterii jest krótki czas działania urządzenia na jednym ładowaniu. Czasami zdarzają się problemy z ładowaniem, a niekiedy o uszkodzeniu baterii może świadczyć jej spuchnięcie. We wszystkich wymienionych przypadkach bateria powinna zostać wymieniona.

Coraz większa liczba producentów nie stosuje w projektowanych modelach otwieranych klapek obudowy, przez co serwisowanie urządzenia staje się kłopotliwe – wymaga precyzyjnych i delikatnych działań związanych z rozmontowaniem (rozklejeniem) obudowy w celu przeprowadzenia czynności związanych z wymianą akumulatora.

Zdecydowanie odradzamy przeprowadzanie tego typu operacji na własną rękę i powierzenie urządzenia wykwalifikowanym serwisantom.