Wymiana baterii w smartfonie

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Wymieniamy akumulatory wyeksploatowane w procesie użytkowania smartfona. Najczęstszym objawem zużytej baterii jest krótki czas działania urządzenia na jednym ładowaniu. Czasami zdarzają się problemy z ładowaniem, a niekiedy o uszkodzeniu baterii może świadczyć jej spuchnięcie. We wszystkich wymienionych przypadkach bateria powinna zostać wymieniona.

Coraz większa liczba producentów nie stosuje w projektowanych modelach otwieranych klapek obudowy, przez co serwisowanie urządzenia staje się kłopotliwe – wymaga precyzyjnych i delikatnych działań związanych z rozmontowaniem (rozklejeniem) obudowy w celu przeprowadzenia czynności związanych z wymianą akumulatora.

Zdecydowanie odradzamy przeprowadzanie tego typu operacji na własną rękę i powierzenie urządzenia wykwalifikowanym serwisantom.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6