USUNIĘTE ZDJĘCIA

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Niezależnie od tego, czy utracone zostały zdjęcia, filmy czy inne dane – nadal jesteśmy w stanie odzyskać wszystkie dane z Twojego telefonu. Kluczowe jest jednak kilka czynników, które pozwolą naszemu działowi odzyskującemu dane przywrócić możliwe dużo utraconych plików. Do utraty danych może dojść zarówno gdy wykonasz tzw. Factory reset, czyli przywrócisz telefon do podstawowego stanu, jak i gdy usuniesz je w trakcie porządkowania swoich folderów. Zależnie od trudności Twojego przypadku, czyli rodzaju Twojego telefonu i sposobu usunięcia danych (np. factory reset to jeden z najtrudniejszych przypadków) cena i szansa odzysku danych zmieniają się. Dodatkowo, gdy dochodzi do utraty danych zaprzestań jak najszybciej korzystania z telefonu i skontaktuj się z nami. Utrata danych niejednokrotnie jest bardziej bolesna, niż trwałe zniszczenie telefonu – dzięki naszej polityce diagnostyka i wycena Twojego przypadku są u nas bezpłatne i niezobowuiązujące. Gdy tylko zorientujesz się, że brakuje Twoich ważnych zdjęć, filmów i innych plików skontaktuj się z nami jak najszybciej – czas jest także czynnikiem działającym na Twoja niekorzyść!

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6