TELEFON ZAWIESZA SIE

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Gdy Twój telefon wciąż się zawiesza i ma to miejsce przed załadowaniem systemu operacyjnego, jest duża szansa, że uszkodziło się oprogramowanie Twojego telefonu. Do tego typu usterki dochodzi często gdy aktualizacja oprogramowania zostaje przerwana – wyniku rozładowania się baterii lub przerwania połączenia z internetem. Uszkodzenie oprogramowania jest usterką, która najczęściej wymaga całkowitego opróżnienia pamięci telefonu, a następnie instalacji nowego systemu operacyjnego. Wiąże się to z nieodwracalną utratą danych zapisanych w pamięci Twojego smartfona. Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do danych w wyniku problemów z zawieszaniem się Twojego telefonu konieczny może okazać się odzysk danych, który wykona nasza wyspecjalizowana komórka – dopiero po zabezpieczeniu danych wykonamy naprawę.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6