TELEFON WPADŁ DO WODY

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Gdy Twój telefon wpadnie do wody, o ile jest to możliwe wyjmij jego baterię. Niestety w przeważającej większości nowych telefonów bateria jest wlutowana na stałe, dlatego najlepsze co możesz zrobić to po prostu wyłączyć swój telefon. Dalsze kroki, które należy podpiąć do bezwzględnie wizyta w naszym serwisie, która będzie podstawą do określenia w jakim stanie jest telefon – zwłaszcza, jeśli na Twoim telefonie znajdują się istotne dla Ciebie dane. W przypadku, gdy dane mają priorytet, będziemy dążyć do ich zabezpieczenia, nawet za cenę sprawności Twojego telefonu. Każda godzina i każdy dzień w przypadku całkowitego zanurzenia telefonu mają znaczenie zarówno dla szansy na odzyskanie danych, jak i naprawy urządzenia.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6