TELEFON SIĘ NIE WŁĄCZA

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Twój telefon kompletnie się nie włącza? Przyczyn może być bardzo wiele, od układu zasilania, przez wyświetlacz i płytę główną, aż po sam przycisk włączający. Zdecydowanie najlepszym wyjście z tej sytuacji jest wykonanie diagnostyki w naszym serwisie. Awarie tego tpu pojawiają się zarówno po restarcie telefonu, jego pełnym rozładowaniu, a także po update'cie oprogramowania. Czasem usterka tego typu objawia się również, gdy telefon był narażony na wilgoć, lub nie był używany przez długi czas. Posiadamy zaplecze i wiedzę, która pozwoli nam pomóc Ci w każdym wypadku – jeśli Twój telefon w ogóle się nie włącza, przyjdź do nas na bezpłatną diagnostykę, podczas której określimy źródło problemu, określimy koszt i zakres naprawy.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6