TELEFON SIĘ NIE ŁADUJE

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Gdy pomimo zastosowania różnych przewodów, jak i ładowarek Twój telefon nie reaguje na podłączenie do zasilania, możliwe że doszło do uszkodzenia gniazda ładowania, Gniazdo ładowania, niezależnie od typu jest podatne na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z wkładaniem i wyjmowaniem przewodu zasilającego. Najczęściej, gdy dochodzi do trwałego uszkodzenia gniazda telefon jest w naszym serwisie otwierany i kompleksowo oczyszczany, następnie przechodzimy do wymiany gniazda, stosujemy gniazda o możliwie wysokim standardzie wykonania, co sprawia że telefon z wymienionym gniazdem jest wykonany lepiej, niż przez producenta. Dzięki naszej polityce na serwis i wymienione elementy przysługuje Ci gwarancja, która daje Ci pewność, że telefon który odbierasz z naszego serwisu jest całkowicie sprawny i bierzemy za niego odpowiedzialność.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6