TELEFON NIE ŁĄCZY SIĘ Z INTERNETEM

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Jeśli Twój telefon nie łączy się z internetem na początek ustal przyczynę problemu – telefon pobiera internetu za pośrednictwem WIFI, a także karty GSM, o ile operator udostępnia Ci tego typu usługę. W przypadku gdy po stronie operatora wszystko jest w porządku najlepszą opcją jest wizyta w naszym serwisie z telefonem. Ze względu na to, że telefon pobiera pakiety danych musimy ustalić, czy uzyskuje on adres IP i ma połączenie z internetem, czy połączenie tego typu nie następuje. Gdy w ramach naszej diagnostyki uzyskamy odpowiedź co jest przyczyną problemu z internetem będziemy w stanie przedstawić Ci koszt i zakres usługi, a także określić co dokładnie powoduje brak interenetu w Twoim telefonie – zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego serwisu.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6