TELEFON BARDZO WOLNO DZIAŁA

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Wiele czynników prowadzi do wolnego działania Twojego telefonu. Dzisiejsze konstrukcje smartfonów borykają z tymi samymi problemami, co Twój komputer. W tle działają aplikacje, a zdolności obliczeniowe procesora są ograniczone. Gdy telefon zaczął wyjątkowo spowalniać, możliwe że w tle działają niepożądane aplikacje, pamięć telefonu jest przepełniona lub nawet doszło do uszkodzeń w obrębie układu zasilania, a spowolnione działanie wynika z problemów z napięciem. W przypadku, gdy borykasz się z problemem wolno działającego telefonu zapraszamy do naszego serwisu, gdzie najpierw nasi specjaliści w ramach naszej bezpłatnej diagozy określą źródło problemu, a następnie przedstawią zakres i koszt naprawy Twojego smartfona.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6