Serwis smartfonów Xiaomi IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów Xiaomi

Xiaomi jest marką zajmującą jedną z czołowych pozycji w rankingu producentów smartfonów (5. miejsce w pierwszym kwartale 2016 roku). Urządzenia tej firmy, do niedawna zupełnie nieznane, stają się również na naszym rynku coraz bardziej popularne. Xiaomi swoją ofertą próbuje udowodnić, że urządzenia najwyższej jakości wcale nie muszą być drogie. Smartfony projektowane pod tą marką charakteryzują się dobrymi parametrami, taką samą optymalizacją i na ogół długimi czasami pracy na jednym ładowaniu. To bardzo rzetelnie zaprojektowane i wykonane urządzenia, nieczęsto ulegające awariom – nie będące jednak odporne na przypadki uszkodzeń mechanicznych i elektronicznych powstałe na skutek niefortunnych zdarzeń losowych (upadek, zalanie itp.).

Serwis nasz prowadzi naprawy wszystkich modeli smartfonów tej marki. Bez względu na rodzaj uszkodzenia – potłuczony wyświetlacz, wyrwane gniazdo zasilania, brak ładowania baterii, awarię systemu po nieprawidłowo przeprowadzonej aktualizacji – jesteśmy w stanie pomóc w przypadku jakiejkolwiek awarii.