Serwis smartfonów SONY IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów SONY

SONY to marka globalna znana na rynku smartfonów dzięki popularnej i zbierającej dobre opinie serii Xperia. Oczywiście nawet sprzęt niezłej klasy niekiedy ulega awarii. W przypadku urządzeń tej linii można zwrócić uwagę na pojawiające się problemy z baterią oraz wyświetlaczem. Awarie tych podzespołów nie stanowią oczywiście jakichś szczególnie często powtarzających się epizodów. W przypadku tych modeli znane są także incydenty związane z występowaniem tzw. “nagłej śmierci” („sudden death”). Dotyczą one modeli Xperia serii Z. Z niewyjaśnionych powodów urządzenie potrafi się wyłączyć i już nie dać się ponownie uruchomić. Niekiedy udaje się uratować smartfon poprzez specjalną kombinację klawiszy przywracających ustawienia fabryczne. Firma Sony udostępniła jednak odpowiednią łatkę aktualizującą system i naprawiającą defekt.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów z urządzeniem zarówno w warstwie programowej, jak i sprzętowej, zapraszamy do naszego serwisu.