Serwis smartfonów SONY

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

SONY to marka globalna znana na rynku smartfonów dzięki popularnej i zbierającej dobre opinie serii Xperia. Oczywiście nawet sprzęt niezłej klasy niekiedy ulega awarii. W przypadku urządzeń tej linii można zwrócić uwagę na pojawiające się problemy z baterią oraz wyświetlaczem. Awarie tych podzespołów nie stanowią oczywiście jakichś szczególnie często powtarzających się epizodów. W przypadku tych modeli znane są także incydenty związane z występowaniem tzw. “nagłej śmierci” („sudden death”). Dotyczą one modeli Xperia serii Z. Z niewyjaśnionych powodów urządzenie potrafi się wyłączyć i już nie dać się ponownie uruchomić. Niekiedy udaje się uratować smartfon poprzez specjalną kombinację klawiszy przywracających ustawienia fabryczne. Firma Sony udostępniła jednak odpowiednią łatkę aktualizującą system i naprawiającą defekt.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów z urządzeniem zarówno w warstwie programowej, jak i sprzętowej, zapraszamy do naszego serwisu.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6