Serwis smartfonów Samsung

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Samsung to obecny lider w branży urządzeń mobilnych. Na naszym rynku znany jest z niezwykle popularnych smartfonów Galaxy. Trzeba przyznać, iż marka ta wyznacza obecnie standardy w wielu gałęziach produkcji sprzętu elektronicznego. Pomimo stosowania nowatorskich, coraz lepszych rozwiązań oraz dbałości o jakość, urządzenia te nie pracują bezawaryjnie. Także im zdarzają się usterki i różne drobne mankamenty ujawniające się w czasie eksploatacji – np. delikatna obudowa i pojawiające się pęknięcia w procesie użytkowania (Galaxy S III), kłopoty z zasięgiem wewnątrz budynków (Galaxy S III mini), błyskawiczny spadek wydajności akumulatora (wiele modeli), wypadająca szybka aparatu, kłopoty z wykrywaniem ładowarki (Galaxy S IV), przegrzewanie (rożne modele) itd.

Wszystkie problemy spotykające smartfony Samsunga są doskonale znane naszym technikom, wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń tej marki pozwala im na szybką lokalizację usterki. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu – zawsze służymy pomocą.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6