Serwis smartfonów Nokia IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów Nokia

Nokia to niegdysiejszy fiński gigant w dziedzinie telekomunikacji, obecnie, pomimo przejęcia działu urządzeń przez Microsoft, posiadający nieco słabszą pozycję. Smartfony sygnowane marką Nokia wyposażane są głównie w systemy operacyjne Windows Phone (efekt przejęcia przez Microsoft).

Serwis nasz zajmuje się naprawą wszystkich telefonów tej marki, w tym smartfonów serii Lumia. Trzeba zanaczyć, że modele tej linii nie mają zbyt wielu zwolenników i z tego powodu nie trafiają do serwisu zbyt często. Ich awaryjność, proporcjonalnie do udziału w rynku, należy jednak ocenić jako przeciętną. Trudno mówić tutaj o jakichś szczególnie często występujących usterkach – awarie po prostu się zdarzają, zarówno w warstwie sprzętowej, jak i systemowej. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z jakimkolwiek modelem Nokii zapraszamy do naszego serwisu. Wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów pozwala na błyskawiczne dokonanie właściwej diagnozy urządzenia, jak również na sprawne przeprowadzenie procesu naprawczego.