Serwis smartfonów Nokia

Nokia to niegdysiejszy fiński gigant w dziedzinie telekomunikacji, obecnie, pomimo przejęcia działu urządzeń przez Microsoft, posiadający nieco słabszą pozycję. Smartfony sygnowane marką Nokia wyposażane są głównie w systemy operacyjne Windows Phone (efekt przejęcia przez Microsoft).

Nasz serwis Nokia zajmuje się naprawą wszystkich telefonów tej marki, w tym smartfonów serii Lumia. Trzeba zanaczyć, że modele tej linii nie mają zbyt wielu zwolenników i z tego powodu nie trafiają do serwisu zbyt często. Ich awaryjność, proporcjonalnie do udziału w rynku, należy jednak ocenić jako przeciętną. Trudno mówić tutaj o jakichś szczególnie często występujących usterkach – awarie po prostu się zdarzają, zarówno w warstwie sprzętowej, jak i systemowej. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z jakimkolwiek modelem Nokii zapraszamy do naszego serwisu. Wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów pozwala na błyskawiczne dokonanie właściwej diagnozy urządzenia, jak również na sprawne przeprowadzenie procesu naprawczego.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw. (Na materiały eksploatacyjne typu szczotki / filtry / baterie / akumulatory itp. udzielamy 6 miesięcy gwarancji)

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.