Serwis smartfonów Motorola IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów Motorola

Serwis nasz prowadzi naprawy wszelkich modeli telefonów sygnowanych marką Motorola – tych sprzed 2014 roku (data przejęcie przez Lenovo) – i tych późniejszych występujących już pod szyldem Lenovo Moto. Zajmujemy się remontami telefonów uszkodzonych w wyniku uderzenia, upadku czy zalania. Usuwamy awarie oprogramowania. Wieloletnia praktyka naszych serwisantów pozwala na szybką lokalizacje usterki i naprawę urządzenia. W razie jakichkolwiek kłopotów z Motorolą zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

Motorola dobrze czuła się w segmencie tzw. urządzeń budżetowych (jak najlepsza konstrukcja za rozsądną cenę). Radziła sobie z tym wyzwaniem dużo lepiej od innych producentów. Przykładem jest tutaj Moto G – wyjątkowo solidna obudowa, wyświetlacz chroniony odpornym szkłem Gorilla Glass 3, jasna matryca LCD, mocne podzespoły, pozbawiony zbędnych dodatków Android. Także flagowe konstrukcje Motoroli uchodziły za bardzo udane i zbierały pochlebne recenzje. Nie uchroniło to jednak firmy przed finansowymi kłopotami i koniecznością sprzedaży marki.