Serwis smartfonów Motorola

Serwis nasz prowadzi naprawy wszelkich modeli telefonów sygnowanych marką Motorola – tych sprzed 2014 roku (data przejęcie przez Lenovo) – i tych późniejszych występujących już pod szyldem Lenovo Moto. Zajmujemy się remontami telefonów uszkodzonych w wyniku uderzenia, upadku czy zalania. Usuwamy awarie oprogramowania. Wieloletnia praktyka naszych serwisantów pozwala na szybką lokalizacje usterki i naprawę urządzenia. W razie jakichkolwiek kłopotów z Motorolą zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

Motorola dobrze czuła się w segmencie tzw. urządzeń budżetowych (jak najlepsza konstrukcja za rozsądną cenę). Radziła sobie z tym wyzwaniem dużo lepiej od innych producentów. Przykładem jest tutaj Moto G – wyjątkowo solidna obudowa, wyświetlacz chroniony odpornym szkłem Gorilla Glass 3, jasna matryca LCD, mocne podzespoły, pozbawiony zbędnych dodatków Android. Także flagowe konstrukcje Motoroli uchodziły za bardzo udane i zbierały pochlebne recenzje. Nie uchroniło to jednak firmy przed finansowymi kłopotami i koniecznością sprzedaży marki.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw. (Na materiały eksploatacyjne typu szczotki / filtry / baterie / akumulatory itp. udzielamy 6 miesięcy gwarancji)

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.