Serwis smartfonów Meizu IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów Meizu

Meizu jest chińską marką obecną od kilku lat na rynku smartfonów. To niezwykle ciekawa propozycja: w projektowanych modelach stosuje się wysokiej jakości podzespoły zamknięte w bardzo atrakcyjne stylistycznie opakowania. Czytając specyfikacje tych urządzeń uwagę zwracają ich dobre parametry techniczne. Niewątpliwym atutem tego sprzętu jest także jego atrakcyjna cena – w porównaniu do odpowiednich modeli konkurencji Meizu na ogół wypada taniej.

Serwis nasz specjalizuje się w naprawach smartfonów tej marki. Wymieniamy podzespoły uszkodzone w wyniku uderzenia bądź upadku – wyświetlacze, obudowy – usuwamy uszkodzenia powstałe w wyniku zalania urządzenia, wymieniamy wyrwane gniazda, naprawiamy płyty główne i aktualizujemy programowanie. Nasi serwisanci darzą tę markę szczególną sympatią – dostarczony do naprawy sprzęt pozostanie w dobrych rękach.