Serwis smartfonów LG IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów LG

LG jest globalną marką działającą w wielu gałęziach przemysłu elektronicznego, znaną również na rynku urządzeń mobilnych. To marka dbająca o jakość, stosująca w swych smartfonach nowatorskie rozwiązania techniczne, co przekłada się na dosyć silną pozycję na rynku (6. miejsce w rankingu z ponad 5-procentowym udziałem w rynku w pierwszym kwartale 2016 roku) – odzwierciedleniem tego może być udana i popularna linia L.

Smartfony tego producenta oceniamy nieźle, co nie znaczy, że nie przytrafiają im się różnego rodzaju awarie, w tym specyficzne dla tej marki, jak np. problemy z reakcją wyświetlacza na dotyk (LG G4) czy trzeszczący dźwięk w głośniku oraz brak wibracji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów – zarówno tych trudnych (awaria płyty głównej), jak i tych pospolitych (zbity wyświetlacz, wyrwane gniazdo itp.) – zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Oferujemy szybką i bezpłatną diagnozę urządzenia oraz wycenę kosztów jego naprawy.