Serwis smartfonów LG

LG jest globalną marką działającą w wielu gałęziach przemysłu elektronicznego, znaną również na rynku urządzeń mobilnych. To marka dbająca o jakość, stosująca w swych smartfonach nowatorskie rozwiązania techniczne, co przekłada się na dosyć silną pozycję na rynku (6. miejsce w rankingu z ponad 5-procentowym udziałem w rynku w pierwszym kwartale 2016 roku) – odzwierciedleniem tego może być udana i popularna linia L.

Smartfony tego producenta oceniamy nieźle, co nie znaczy, że nie przytrafiają im się różnego rodzaju awarie, w tym specyficzne dla tej marki, jak np. problemy z reakcją wyświetlacza na dotyk (LG G4) czy trzeszczący dźwięk w głośniku oraz brak wibracji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów – zarówno tych trudnych (awaria płyty głównej), jak i tych pospolitych (zbity wyświetlacz, wyrwane gniazdo itp.) – zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Oferujemy szybką i bezpłatną diagnozę urządzenia oraz wycenę kosztów jego naprawy.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw. (Na materiały eksploatacyjne typu szczotki / filtry / baterie / akumulatory itp. udzielamy 6 miesięcy gwarancji)

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Serwis i naprawa iPhone iPhone to marka – legenda, mająca grono swoich zagorzałych fanów, czy wręcz wyznawców. Produkty tej marki są symbolem prestiżu, niezawodności i nowatorstwa. Ich pozycja wynika w istocie z solidności oraz wyjątkowego dizajnu. Oczywiście produkty Apple także ulegają awariom, psują się ekrany LCD, układy zasilania, zdarzają się uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku uderzeń czy upadków. czytaj więcej
Serwis i naprawa telefonów, smartfonów Serwisujemy wszystkie rodzaje telefonów i smartfonów. Posiadamy ogromne zaplecze oraz doświadczenie wyniesione z prac związanych ze skomplikowanymi przypadkami odzyskiwania danych z urządzeń o wysokiej skali zagęszczenia elementów. Nasi technicy dysponują długą historią w zakresie prowadzenia własnych serwisów GSM. Naprawa telefonów to nasza codzienność.  czytaj więcej