Serwis smartfonów Lenovo IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów Lenovo

Lenovo jest chińskim koncernem znanym z produkcji sprzętu komputerowego (głównie laptopów), obecnym również na rynku smartfonów. Opinie na temat jakości projektowanych pod tą marką modeli telefonów są podzielone. Jej zwolennicy podkreślają wysoką pozycję koncernu (3. miejsce w rankingu dotyczącym udziału w rynku w 2016 roku), wskazując tym samym na liczbę użytkowników, która byłaby z pewnością niższa gdyby urządzenia te nie miały odpowiedniej klasy. Nie brakuje jednak użytkowników niezadowolonych, których sprzętom przytrafiały się różne defekty. Urządzenia takie trafiają do naszego serwisu, choć trzeba przyznać, że awaryjność smartfonów tej marki wydaje się być przeciętna. Pomijając wszelkie przypadki uszkodzeń z winy użytkownika (zalanie, upadek) trudno jest wskazać na jakieś szczególne, masowo występujące przypadłości.

Serwis nasz jest w stanie przeprowadzić skuteczną naprawę wszelkich modeli sygnowanych tą marką, bez względu czy uszkodzenie dotyczyć będzie oprogramowania czy któregoś z podzespołów urządzenia. Wymieniamy wyświetlacze, wyrwane gniazda, uszkodzone głośniki, naprawiamy płyty główne oraz systemy operacyjne. Zawsze służymy radą.