Serwis smartfonów Huawei

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Huawei jest chińską marką od niedawna obecną na naszym rynku urządzeń mobilnych. Wyroby tego producenta zdobywają stopniowo coraz szersze grono zwolenników. Modele Ascend i Honor uplasowały markę wśród wiodących producentów branży (3. pozycja na rynku z blisko 10-procentowym udziałem w 2016 roku). Jej pozycję ugruntowują serie Mate oraz P.

Oczywiście awarie tych urządzeń się zdarzają – pomimo starań producenta odnośnie utrzymania wysokiej jakości produkcji. Do serwisu trafiają jednak w stosunku proporcjonalnym do swojej popularności.

Ich konstrukcje nie stanowią dla naszych serwisantów żadnej tajemnicy. Architektura wszystkich modeli jest doskonale znana i wszelkie usterki lokalizowane są szybko i bezproblemowo usuwane. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów z urządzeniem zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem. Służymy pomocą.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6