Serwis smartfonów Huawei IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów Huawei

Huawei jest chińską marką od niedawna obecną na naszym rynku urządzeń mobilnych. Wyroby tego producenta zdobywają stopniowo coraz szersze grono zwolenników. Modele Ascend i Honor uplasowały markę wśród wiodących producentów branży (3. pozycja na rynku z blisko 10-procentowym udziałem w 2016 roku). Jej pozycję ugruntowują serie Mate oraz P.

Oczywiście awarie tych urządzeń się zdarzają – pomimo starań producenta odnośnie utrzymania wysokiej jakości produkcji. Do serwisu trafiają jednak w stosunku proporcjonalnym do swojej popularności.

Ich konstrukcje nie stanowią dla naszych serwisantów żadnej tajemnicy. Architektura wszystkich modeli jest doskonale znana i wszelkie usterki lokalizowane są szybko i bezproblemowo usuwane. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów z urządzeniem zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem. Służymy pomocą.