Serwis smartfonów Fly IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów Fly

Fly to niezbyt popularna na naszym rynku marka mająca w swojej ofercie zarówno tzw. smartfony budżetowe (np. IQ240 Whizz), jak i konstrukcje solidne (np. IQ443 Trend), przeznaczone dla nieco bardziej wymagającego użytkownika. Jakość tych urządzeń bywa różna – modele tańsze, wykonane z podzespołów gorszej jakości, oczywiście potrafią psuć się częściej.

Serwis nasz przeprowadza naprawy wszystkich modeli produkowanych pod szyldem „Fly”. Wymieniamy uszkodzone w wyniku uderzenia wyświetlacze i obudowy, wyrwane gniazda, wyeksploatowane baterie. Przeprowadzamy naprawy oprogramowania, aktualizacje systemów operacyjnych. Diagnoza i wycena zaistniałych uszkodzeń jest bezpłatna. Wszystkich użytkowników tej marki posiadających jakiekolwiek kłopoty z urządzeniem zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zawsze służymy pomocą.