Serwis smartfonów BlackBerry IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów BlackBerry

BlackBerry to kanadyjski producent linii smartfonów. Urządzenia BlackBerry wyposażane są w specjalny, im tylko dedykowany system operacyjny. Z tego powodu naprawy wszelkich awarii związanych z OS wymagają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Odradzamy samodzielne eksperymenty – naprawę oprogramowania czy aktualizację systemu lepiej powierzyć doświadczonym serwisantom.

Trzeba jednak przyznać, iż awarie tego typu nie należą do częstych – systemy stosowane w modelach BlackBerry cieszą się dobrą opinią, użytkownicy podkreślają płynność i szybkość pracy oraz niezawodność, choć zdarzają się również opinie odmienne, podkreślające niewielką liczbę dostępnych aplikacji, niestabilność (oczywiście zawieszenie każdego systemu jest możliwe), brak możliwości personalizacji.

Na temat samych urządzeń tej marki zdanie także są podzielone. Na ogół jednak podkreślana jest rzetelność i solidność wykonania oraz wykorzystanie materiałów odpowiedniej jakości. Nieco słabsze opinie zbierają baterie – niektórzy zwracają uwagę na tendencję do mikroskopijnego odkształcania wraz z upływającymi cyklami ładowania, co przekłada się w przypadku idealnie spasowanych elementów na skrzypienie obudowy (model Z10) – ratunkiem dla bardziej wymagających użytkowników, którym nie w smak są tego typu doznania dźwiękowe jest w tym momencie wymiana baterii.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z softwarem czy hardwarem zapraszamy do naszego serwisu – nasi technicy postarają się szybko zaradzić występującym problemom.