Serwis smartfonów BlackBerry Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie całej Polski
Loading...

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

1. Potwierdzamy - jesteśmy otwarci, działamy normalnie, a nawet jeszcze skuteczniej!
2. Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


BlackBerry to kanadyjski producent linii smartfonów. Urządzenia BlackBerry wyposażane są w specjalny, im tylko dedykowany system operacyjny. Z tego powodu naprawy wszelkich awarii związanych z OS wymagają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Odradzamy samodzielne eksperymenty – naprawę oprogramowania czy aktualizację systemu lepiej powierzyć doświadczonym serwisantom.

Trzeba jednak przyznać, iż awarie tego typu nie należą do częstych – systemy stosowane w modelach BlackBerry cieszą się dobrą opinią, użytkownicy podkreślają płynność i szybkość pracy oraz niezawodność, choć zdarzają się również opinie odmienne, podkreślające niewielką liczbę dostępnych aplikacji, niestabilność (oczywiście zawieszenie każdego systemu jest możliwe), brak możliwości personalizacji.

Na temat samych urządzeń tej marki zdanie także są podzielone. Na ogół jednak podkreślana jest rzetelność i solidność wykonania oraz wykorzystanie materiałów odpowiedniej jakości. Nieco słabsze opinie zbierają baterie – niektórzy zwracają uwagę na tendencję do mikroskopijnego odkształcania wraz z upływającymi cyklami ładowania, co przekłada się w przypadku idealnie spasowanych elementów na skrzypienie obudowy (model Z10) – ratunkiem dla bardziej wymagających użytkowników, którym nie w smak są tego typu doznania dźwiękowe jest w tym momencie wymiana baterii.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z softwarem czy hardwarem zapraszamy do naszego serwisu – nasi technicy postarają się szybko zaradzić występującym problemom.

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).