Serwis smartfonów Asus IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów Asus

Asus jest marką doskonale znaną użytkownikom laptopów. Od dawna oferuje dobrej jakości notebooki a także płyty główne i karty graficzne. Od kilku lat marka ta obecna jest także na rynku smartfonów w postaci serii Zenfone. To urządzenia, którym podczas projektowania przyświecała idea produkcji sprzętu charakteryzującego się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Ich awaryjność jest przeciętna, choć niektórzy zwracają uwagę na powtarzające się kłopoty z wyświetlaczem, a inni na psujące się, nie najlepszej jakości głośniki. Trzeba jednak stwierdzić, iż konstrukcje Asusa z biegiem czasu stają się coraz bardziej dopracowane. Model Zenfone 3 może być tego dobrym przykładem.

Architektura smartfonów marki Asus jest naszym technikom doskonale znana, ich serwisowanie nie stanowi problemu, działamy sprawnie i skutecznie. W przypadku jakichkolwiek problemów z Asusem zapraszamy do naszego serwisu. Oferujemy darmową diagnozę i wycenę naprawy ewentualnego uszkodzenia. Zawsze służymy pomocą.