Serwis smartfonów Asus

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Asus jest marką doskonale znaną użytkownikom laptopów. Od dawna oferuje dobrej jakości notebooki a także płyty główne i karty graficzne. Od kilku lat marka ta obecna jest także na rynku smartfonów w postaci serii Zenfone. To urządzenia, którym podczas projektowania przyświecała idea produkcji sprzętu charakteryzującego się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Ich awaryjność jest przeciętna, choć niektórzy zwracają uwagę na powtarzające się kłopoty z wyświetlaczem, a inni na psujące się, nie najlepszej jakości głośniki. Trzeba jednak stwierdzić, iż konstrukcje Asusa z biegiem czasu stają się coraz bardziej dopracowane. Model Zenfone 3 może być tego dobrym przykładem.

Architektura smartfonów marki Asus jest naszym technikom doskonale znana, ich serwisowanie nie stanowi problemu, działamy sprawnie i skutecznie. W przypadku jakichkolwiek problemów z Asusem zapraszamy do naszego serwisu. Oferujemy darmową diagnozę i wycenę naprawy ewentualnego uszkodzenia. Zawsze służymy pomocą.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6