Serwis smartfonów Alcatel

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Alcatel to chiński koncern przeżywający w ostatnich latach burzliwy rozwój – niektórzy znawcy rynku są zdania, iż linia urządzeń z Androidem rozwijana jest w równym tempie z produktami Samsunga (a może nawet w wyższym).

Alcatel oferuje kilka serii swoich smartfonów, które próbuje kierować do różnej klienteli. Urządzenia proponowane przez tę markę to na ogół porządne konstrukcje, których odbiorcą jest jednak raczej przeciętny użytkownik – trudno o zapierający dech dizajn czy szczególnie wyśrubowaną jakość. Ma to jednak swoją zaletę w postaci niezbyt wygórowanej ceny.

Awaryjność tych urządzeń nie odbiega od przeciętnej. Niektórzy serwisanci zwracają uwagę na pewną specyficzną cechę tych konstrukcji jaką jest obecność elementów klejonych utrudniających procesy naprawcze. Nie jest to jednak czynnik szczególnie krytyczny.

Serwis nasz posiada dużą praktykę w serwisowaniu telefonów tej marki i jest w stanie przeprowadzić odpowiednio skuteczną naprawę.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6