Serwis smartfonów Alcatel IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów Alcatel

Alcatel to chiński koncern przeżywający w ostatnich latach burzliwy rozwój – niektórzy znawcy rynku są zdania, iż linia urządzeń z Androidem rozwijana jest w równym tempie z produktami Samsunga (a może nawet w wyższym).

Alcatel oferuje kilka serii swoich smartfonów, które próbuje kierować do różnej klienteli. Urządzenia proponowane przez tę markę to na ogół porządne konstrukcje, których odbiorcą jest jednak raczej przeciętny użytkownik – trudno o zapierający dech dizajn czy szczególnie wyśrubowaną jakość. Ma to jednak swoją zaletę w postaci niezbyt wygórowanej ceny.

Awaryjność tych urządzeń nie odbiega od przeciętnej. Niektórzy serwisanci zwracają uwagę na pewną specyficzną cechę tych konstrukcji jaką jest obecność elementów klejonych utrudniających procesy naprawcze. Nie jest to jednak czynnik szczególnie krytyczny.

Serwis nasz posiada dużą praktykę w serwisowaniu telefonów tej marki i jest w stanie przeprowadzić odpowiednio skuteczną naprawę.