Serwis smartfonów Acer IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Serwis smartfonów Acer

Acer to marka znana głównie z produkcji sprzętu komputerowego, od pewnego czasu oferująca na naszym rynku także smartfony. W proponowanej linii Liquid znajdują się zarówno konstrukcje budżetowe, jak i modele przeznaczone dla biznesu, a nawet dla graczy. O ich awaryjności trudno jest cokolwiek powiedzieć, gdyż nie są to zbyt popularne urządzenia. Tradycyjnie defektom ulegają na ogół takie podzespoły jak wyświetlacz, digitizer, bateria. Zdarzają się awarie oprogramowania – zarówno urządzeń wyposażanych w systemy Windows, jak i Android.

W przypadku wystąpienia problemów z jakimkolwiek modelem serii Liquid zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Oferujemy bezpłatną diagnozę i zespół doświadczonych serwisantów będących w stanie przeprowadzić sprawnie i skutecznie każdą naprawę.